Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, 3 éve élek kapcsolatban, a párom 25.

Tegnap nagyon lekezelően bánt velem, és mindenbe amit csináltam belekötött.

Amikor normálisan szóltam hozzá, bunkón válaszolt, de amikor felvettem a stílusát, még neki állt feljebb, hogy én hogy beszélek vele.

Ma meg, mintha misem történt volna, jó-pofizik, és nem érti miért sírtam reggel, és mi bajom van. Mintha a tegnapra nem is emlékezne.

Ha felhozom, akkor mindig talál valami kifogást, hogy ne beszéljük meg. És ez így megy minden problémánál, már 3 éve.


Félek, nem bírom sokáig. Anyuék is kikészítenek. Az egyik iszik, a másik meg azzal vádol, hogy azért nincs munkát, mert nem keresek, pedig én mindent megteszek, csak hát pályakezdőként...tapasztalat nélkül k*r*a nehéz!


2010. júl. 22. 19:50
 1/7 kevin42 ***** válasza:
Nővérem is 21 éves és hosteskedik. Nagyon jól megél belőle, igaz van hogy éjjel nappal egyfolytában dolgozik, de van amikor napokig nem. persze ha nem vagy olyan szép akkor ez nem lehet téma.
2010. júl. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valóban nem könnyű az élet ha minden összejön.

Ha 3 éve ez megy, akkor viszont a te hibád is, hogy nem ismerted eléggé mielőtt összejöttetek. Elég rossz ha nem lehet 1 férfival komolyan beszélni. Drasztikus módszerhez kell folyamodnod, sőt lehet hogy el is akar majd hagyni.

2010. júl. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3 éve bírod emellett a szemétláda mellett? Ne haragudj, de ez a leírás alapján is elég rossz, gondolom átélni még nehezebb. Ne pazarold rá az életed!!!! Az én anyukám és apukám között is ez a helyzet és sokszor látom anyámon, hogy már csak én és öcsém tartjuk apám mellett. Szóval ne cseszd el az életed, még ha nehéz is lépj, meglátod ha sok idő múlva is de jobb lesz. Amúgy szereted még egyáltalán a barátodat vagy csak megszokásból, egyedülléttől való félelem miatt vagy vele?
2010. júl. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

És mire szeretnél választ? A teljesen más ilágban élő barátodra, vagy az alkoholista szülökre?


u.i.: Ismerős a szitu, vágod mi a helyzet, csak ki kell mondani

2010. júl. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát a hossteskedés nem jöhet szóba. Nem vagyok egy nagyon csúnya lány, csak olyan átlagos. Aki hostess a környezetemben, az sokkal szebb nálam.


Nemtom, hogy szeretem-e még, sokat gondolkodom rajta. De azt sem tom, hogy ha oda kerülne a sor, hogy mondjam meg neki, hogy szép volt jó volt ennyi volt.

2010. júl. 23. 11:41
 6/7 anonim válasza:
Ha 3 éve érzed igy abba kell hagyni azt a kapcsolatot.. ne rágd magad rajta.. fogsz találni mást!! Ez tuti! Van mikor eljön az a pont, hogy nem éri meg.... Fel a fejjel!!
2010. júl. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet h kólás. Komolyan :)
2010. júl. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!