Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hozzam fel neki? Mutassam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam fel neki? Mutassam az arcába hogy ez micsoda? Összetörtem lelkileg..

Figyelt kérdés

Több mint 2éve együtt vagyok mostani párommal

Tudni illik neki előttem volt egy elmondása szerint nagyon fájdalmas szakítása.. erről 2éve téma nincs.

Viszont az utóbbi félévben már alig tudunk megbeszélni valamit.. ha meg akarok valamit beszélni egyből levagyok hordva mindennek.. nem beszél velem olyankor napokig, stb.. Férfi hiszti. 🙂

Amiről viszont most van szó, letöltötte magának a tiktok alkalmazást viszont nem rendes nevével. (nem tudja hogy tudom a fiók nevét)

És újraközlés funkcióban egy csomó szerelmi bánatos videót közöl újra.. ami arra utal valakit nem érdekelt hogy ő elengedte 🙂nem tudom mit tegyek..


ma 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Így elsőre: Ne használj emojikat és ne nyomozgass a múltjával kapcsolatban!
ma 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Miért nyomozgatnék?

De ha így is lenne se lenne meglepő ilyen formában hogy éppen a Születésnapjára készülök, mindent is próbálok neki megadni magamból és minden jót is megkap

És akkor a tiktokon kiéli a szerelmi bánatát.

Akkor mi értelmem van.. felmerül a gyanú hogy nem szeret.

ma 08:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben ezt utolsó beszélgetésként említeném meg neki. "Figyelj Peti ezt találtam a tiktokodon és utolsó esélyként szeretném tudni még is miért van szerelmi bánatod?" Ha terel nem akarja megbeszélni szerintem akkor ez elég egyértelmű és hagyd a fenébe akkor.
ma 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt másképp nagyon nem tudod közölni, csak ha kész tények elé állitod. Nincs ebben semmi, engem is aggasztana, főleg ha már szemmel láthatólag is fél éve megromlott a kapcsolatotok.

Én sok jót nem jósolok, ha két év nemvolt elég, hogy az exén tovább lépjen.

ma 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%

Osztom. Felejtsd el az emojikat (még szerencse, hogy nem halmoztad).


Ami a problémát illeti, tedd fel magadnak a kérdést, hogy szereted-e még egyáltalán. Ha már részedről kihűlt az egész, akkor nincs is több kérdés, el kell köszönni, és kész.


Második kérdés: tuti csak férfihiszti van itt, de te felsőbbrendű és tökéletes vagy?!


Ha te még szereted, és tennél erőfeszítést a kapcsolatért, akkor javaslom, hogy szabj meg valami türelmi időt, hogy mennyi erőfeszítést teszel ebbe az egészbe bele.


Fontos a kommunikáció, anélkül nem működik a kapcs. Mondd el neki, hogy azt érzed, hogy a kapcsolatotok nagyon rossz irányban halad, és ha nem tudjátok ezt megbeszélni, és javítani akkor elválnak az útjaitok.


De ehhez az kell, hogy te is normálisan beszélj, hogy ő is meg tudjon benned bízni. Csak mert az eddigi megnyilvánulásod alapján hát én csak azért lennék a srác helyében zavarban, hogy nem mondtam egyenesen meg, hogy már nem akarok tőled semmit, bár lehet, hogy bizonytalan. Vagy úgy nem akar, ahogy most vagy. Tehát nem csak az a kérdés, hogy neki miben kéne változnia, hanem az is, hogy neked miben kéne.


Nem tudom, hogy mennyi idősek vagytok, hogy érdemes-e ezért a kapcsolatért küzdeni, van-e gyerek stb.

ma 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%

#2

Inkább egy toxikus kapcsolatnak merül fel a gyanúja.

Szegény faszi.

ma 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kell semmit felhozni, meg az arcába mutatni, hanem megmondod, hogy vége, kívül tágasabb, neked nincs szükséged egy működésképtelen kapcsolatra, amiben csak szenvedsz.

Mert egy kapcsolat egyik alapja a kommunikáció lenne. Ahol ez nem működik, és láthatóan nem is lehet helyrehozni, azt nettó időpocsékolás tovább fenntartani.

Csak a probléma az, hogy ő irányít téged, te meg tőle függsz. Lehet akármilyen genyó, ha ő nem ismeri be, hogy az volt, akkor te nem fogsz lépni, mert tőle teszed függővé magad.

ma 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!