Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan lány akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány akit lelkileg összetörtek? Párkapcsolatban úgy értem.

Figyelt kérdés
Szívesen meghallgatnám a történetét, mert van most egy lány aki tetszik nekem és úgy tűnik vele is ez a helyzet ezért bizalmatlan!! Érdekelne a történet is és, hogy állt utána talpra!
2012. máj. 5. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igazából igen, most a napokban. Eddig úgy volt 2 és fél hónapja, hogy egy kis szünetet tartunk (ami megjegyzem váratlanul ért, mikor bejelentette), aztán elkezdtem most a napokban beszélgetni egyik legjobb barátjával csak úgy, és mondta a srác, hogy a "mostmár volt" barátom azért kért időt, mert a volt barátnőjét látogatta rendszeresen és vidáman farkalgatta.


Az élet már csak ilyen. Akit becsaptak egyszer, attól ne várd el, hogy hipp-hopp bizalmat ad neked! Ha máris "megadta", akkor az kamu.

2012. máj. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem hip-hop akarom... PErsze hogy nem még becsapás nélkül is nagy elvárás lenne... csak, hogy mit tehetnék?
2012. máj. 5. 21:52
 3/12 A kérdező kommentje:
De ha van kedved le írhatod priviben az egészet!!!
2012. máj. 5. 21:53
 4/12 anonim ***** válasza:

Elég hosszú lenne a sztorit részletesen ecsetelni, a lényeg annyi, hogy a párom megcsalt az egyik barátnőmmel, kiderült, balhé, nagy szerelmi vallomás, megbocsátottam, együtt maradtunk, de ez a dolog megmérgezte a kapcsolatot. Kínoztuk egymást még egy darabig, aztán végül egy sokadik csaj miatt tényleg szakítottunk.

A talpraállás nagyjából ugyanennyi időt vett igénybe (években mérhető), sok-sok alkohol, munkával töltött nappalok és éjszakák, és jó néhány érzelemmentes egyéjszakás kaland után tartok ott, hogy újra tudok bízni valakiben.

Légy a barátnőddel megértő, hallgasd meg a sztoriját, érdekeljen, hogy élte meg az egészet. Bár nem tudom ugyanolyan természetű-e, mint az én hülyeségem.

2012. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

LE írhatod nyugodtan az egészet te is priviben!! örömmel végig hallgatom!!

Sajnos még nem a barátnőm!! DE erősen azon vagyok, hogy megbízzon bennem!! Csak nekem van 1 nagy hibám... az, hogy kifelé nem látszik de szeretek lelkizni!! Felé nem akarom kimutatni, mert akkor barátzónába maradhatok könnyen! Meg alapból erős típus vagyok, csak szeretem mások történetét hallgatni (tanulok belőle)! Szóval nyugodtan írjátok le nekem mi történt pontosan és hogyan!! Ha megkérhetlek :)

2012. máj. 5. 22:00
 6/12 anonim ***** válasza:
Uh első!!! Velem is ez volt csak nem kért szünetet, hanem így szeretlek úgy szeretlek periódusban járt vissza az exhez a srác...:D te hogy vészelted át?
2012. máj. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mit jelent Neked az, hogy lelkileg összetört? Milyen jelekből gondolod? Mire gondolsz: megcsalás, becsapás, zaklatás, erőszak?
2012. máj. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

megcsalás becsapás erőszak... ezzel a lánnyal ez történt!! Nem jelekből tudom, hanem láttam.... mármint az erőszakot!

MEgcsalást, becsapást csak megtudtam egy másik személytől!

2012. máj. 5. 23:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha láttad az erőszakot, miért nem léptél közbe??
2012. máj. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
tisztázzuk inkább, mit jelent az erőszak? nyilvános helyen, senki nem lépett közbe??
2012. máj. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!