Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy tegyem magam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy tegyem magam túl ezen? Teljesen összetörtem lelkileg.

Figyelt kérdés

Légyszi ne szóljatok meg, nem vagyok rá büszke. Leírom a történetet:


Volt egy srác, aki egyik régi osztálytársamnak a testvére. Nekem már olyan másfél éve bejön, pedig csak egyszer találkoztunk, amikor általánosból ballagtunk ezelőtt 3 évvel. Akkor ő is jött, mert az egyik osztálytársamnak volt a tesója. Már akkor megtetszett, de nem voltam belé szerelmes.

Vannak fotós oldalaim, több is, 300-600 követőm van. Azokat a fotós oldalakat átalakítottam úgy, mintha egy rendes profil lenne, és tinédzser színésznők képeit használtam fel. Ráírtam arra a srácra több kamu profilon keresztül (nem egyszerre, hanem hónapok teltek el közte), beszélgettünk. Az volt a célom, hogy megismerjem, és többnyire meg is ismertem. Aztán töröltem a kamu profilokat, amint kérte, hogy hívásozzunk, mert nem akartam, hogy kitudódjon a kilétem. Ma délben összeszedtem a bátorságom, hogy ráírjak. Annyit írtam csak, hogy szia. Délután válaszolt csak, de olyat, hogy sírva fakadtam. Olyan csúnyán elhajtott, hogy az már nem igaz. Azóta nem érzem jól magam, már annyit sírtam, hogy sajog a fejem. Mit tegyek? Hogy tegyem magam ezen túl?


2020. jún. 13. 01:49
 1/6 anonim válasza:
100%
Tehát rájött hogy te csináltad azokat a kamuprofilokat? Vagy miért hajtott el?
2020. jún. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem jött rá. Biztos nem tetszettem neki.🥺
2020. jún. 13. 02:39
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Mit írt, ami ilyen rossz?


Legyél magadra büszke inkább, hogy volt bátorságod, és adtál magadnak egy esélyt. Legalább túl tudod magad így tenni rajta, ha tudod, hogy nincs nála esélyed, és talán idővel megakad a szemed majd más srácokon is.

2020. jún. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Inkább legyél magadra büszke, mint előttem is írták. Aki ennyire durva módon zavar el, azt jobb akkor sem közelengedni, ha bejössz neki. Ha ok nélkül bunkó módon koptatott le, akkor meg sem érdemelne. Így legalább egy későbbi erősebb fájdalomtól szabadított meg.

És ha már nála nincs esélyed, nála sokkal normáisabbaknál még simán lehet.

2020. jún. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Mit írt egyébként? Talán úgy könnyebb lenne tanácsot adni.
2020. jún. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

ha nem szeretnéd, nem kell elmondanod, mit írt, bár lényegesen könnyebb lenne úgy tanácsot adni.

szerintem egyébként felejtsd el azt a srácot, ezek szerint ő nem neked van kitalálva, akkor meg minek vesztegetnél rá időt :)

2020. jún. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!