Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfi keresse többet a nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi keresse többet a nőt, vagy a nő a férfit, vagy ugyanannyit?

Figyelt kérdés
Rengeteget tipródok jelenleg, mert együtt vagyok egy férfival, aki a kapcsolatunk elején rengeteget keresett, és egyértelmű volt, hogy én is őt, semmi probléma nem volt ebből, mondta többször, hogy ha eszembe jut írjak neki, írtam is sokszor, minden oké volt. Aztán jött egy mélypont, amikor eltávolodtunk egymástól, volt egy kis összeveszés is.. Szóval egy darabig nem kerestük egymást, mindketten azt hittük a másik tűnt el. Oké azóta kibékültünk, de egyszerűen most nem tudom mit tegyek, mert ha találkozunk lelkes, szeret velem lenni, utána is ír, hogy jó volt velem, de aztán eltűnik. Én szoktam keresni, na de mindig én keressem..? A baj az, hogy nem tudom eldönteni, hogy meggondolta magát és amiatt nem keres, ezért nekem se kéne őt, vagy azt várja hogy én keressem? Most is az a szitu, hogy utoljára ő írt este, azt már csak reggel olvastam, akkor írtam neki én is, beszélgettünk valamennyit egész nap (most csak írásban), és azóta semmi, már 2 napja. Mit kéne tennem, nekem kéne keresnem megint? Komolyan nem értem hogy mi ez most, és tudom, hogy ha írok neki akkor kedves lesz, válaszolni fog meg minden, nade ha nem írok akkor ennyire nem érdeklem, hogy ő se ír..? Szóval akkor hagyjam..? Valaki segítsen mit tegyek😃
ma 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:

En nem számolgatom

Csak azt figyelem ha egy ferfi bennem hiányérzéseket hagy, vagy benne nincs az a tűz vágy mint bennem nem látom magam benne, vagy valahogy nincs ott mikor szukségem lenne rá, szoval ha amblokk nekem csak sz.r érzéseket okoz, én szépen keresek mást.


Ez teljesen fuggetlen attol hogy napi hanyszor hiv vagy nem hiv vagy en hanyszor.


Magamban a saját erzéseimre figyelek. Nem a számokra.

ma 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyszer ketszer még elmegy ha mondjuk mardos a hiánya vagy pont nem volt jelen mikor kellett volna.


De ugy a 5.10. Ilyennél mikor már egész kapcsolat alatt ezeket erzem jan ban febr ban marc ban is, az már nekem erosen redflag hogy sürgősen le kell cserelnem a f.szfejet.

ma 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én se számolom, csak valahogy le kellett írnom hogy érthető legyen. Az a fura hogy ha találkozunk jó vele, ha ír kedves, viszont mégis ott van a hiány érzet bennem mostanában, mert nem keres annyit.. nem tudom....
ma 12:31
 4/8 A kérdező kommentje:
Írjam le neki ezt így, hogy látom hogy szeret velem lenni mégis ezt a hiányérzetet okozza bennem? Vagy felesleges ilyet megbeszélni..?
ma 12:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem ebből az jönne le, hogy bár kedvel, de már nem érdekled annyira, azért nem nagyon ír magától. Mivel a kapcsolat elején nem volt ezzel gond, ez tűnik a legkézenfekvőbb válasznak.

Jó esetben nagyjából ugyanannyit kéne keresni egymást. Nyilván nem kell számon tartani, de ha az egyik fél azt érzi, hogy szinte mindig ő kezdeményez és ha ő nem ír, akkor akár napokig nem fognak beszélni, akkor az nem jó. Persze nem vagyunk egyformák, de nekem nem férne bele, hogy valakivel kapcsolatban vagyok és neki 2 napig eszébe sem jutok.

ma 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom, csak ennek ellentmond amikor találkozunk, és kedves, lelkes.. nem tudom..
ma 13:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert kedvel, csak annyira nem érdekled már, hogy magától erőfeszítéseket tegyen.

Nekem is volt már olyan, hogy véletlenül összefutottam egy régi ismerősömmel, akkor nagyon jól elbeszélgettünk, tényleg jó volt, de annyira azért nem érdekelt a dolog, hogy másnap mondjuk írjak neki és folytassuk, mert volt annyi minden más, amivel tölthettem az időmet. Pedig biztos válaszolt volna, ahogy én is neki, ha ő ír. Persze más szituáció, hiszen ő csak egy régi barát volt, nem a párom, de úgy érzem a ti helyzetetek is hasonló. Jól érzi magát, ha beszéltek, de magától nem igazán tesz erőfeszítéseket, csak reagál.

ma 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez elég vérszegény.. nekem az a normális mikor le se tudjuk egymást vakarni egymásról, keressük egymást ahogy van alkalom, legalább is ezzel lehet valamit kezdeni a hosszútávon. Ami ez alatt van, azt én nem is erőltetem.
ma 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!