Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugyanannyi szingli férfi van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanannyi szingli férfi van ahány nő a 20-40 év közötti korosztályban?

Figyelt kérdés
szept. 2. 22:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
több az egyedülálló férfi, ebben a korosztályban eleve egy kicsivel több a férfi amúgy is
szept. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem több, mert egy hímrbanc simán lefoglal magának 10 plusz akárhány nőt évekre, a női rbik meg max 2-3-at egyszerre. És hímrbiből azért több is van mint nőiből.
szept. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
48%
személyesen több férfit ismerek akiknek évek óta nincs senkijük, a nők szinglik lesznek és pár hét max hónap múlva már van pasijuk de ugyanazokat cserélgetik egymást közt szerintem :D
szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Amit mondtok az matematikailag nem jön ki
szept. 2. 22:19
 5/24 A kérdező kommentje:
Egyébként érdekes én sokkal több szingli nőt ismerek ,sok nők között forgók főleg Budapesten a munkám miatt is sok a korosztályban illő nő, meg egyébként is olyan helyen tevékenykedek még ahol csak nők vannak
szept. 2. 22:24
 6/24 anonim ***** válasza:
70%
matematikus ön?
szept. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
57%
Nem, mivel úgy kb. 0,5%-kal több férfi van ebben a korcsoportban. Szóval ja, ennyivel több lesz a szingli pasi is 😃
szept. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%
Több nőnek van 40 feletti pasija, mint ahány férfinak 20 alatti nője. A fiatalok inkább a saját korosztályukkal járnak. Emiatt szerintem férfiből valamivel több van.
szept. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
54%

Társasházban, ahol lakok 5 nő van és 7 férfi. Ebből kettő pár. 1 nőnek szintén van párja, oda fog majd hozzá költözni. A maradék két nőnek van szeretője, nem fix kapcsolat, de kezelik őket.

A maradék 5 pasinak olyan sincs.

Én azt látom mindenhol több a szingli pasi. Az egyik csaj szakítás után kb. 1 hét múlva már kapcsolatban volt (azóta is), a másik 2-3 hét után.

A srácok 2-3-5 éve egyedül.

szept. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
34%
9, de ezeknek a nőknek írod, hogy van párjuk. Akik férfiak.
szept. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!