Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugyanannyi szingli férfi van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanannyi szingli férfi van ahány nő a 20-40 év közötti korosztályban?

Figyelt kérdés
szept. 2. 22:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
61%

Én inkább úgy látom, hogy a nők kevesebb hangot adnak ennek, több férfiről lehet tudni, hogy az mint nőről.


Míg sok férfi folyamatosan arról beszél, hogy hol ismerjen meg egy nőt vagy nem kell senkinek stb stb. Addig ezt kevesebb nőtől hallod.


Mivel nőkből kevesebbet is látni és nem is hangoztatják ezt, így úgy látható h több az egyedülálló férfi.

szept. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld 20-as igen szoktunk ilyenekről beszélgetni barátokkal, haverokkal, ismerősökkel... Nem tudom neked milyen társasági életed van, de azért én elég sok emberrel jóba vagyok és ez a téma is fel szokott merülni.

Nyilván hazudhatnak az emberek, de azért nem ez a jellemző. Most miért kamuzzak a barátaimnak ilyen dolgokról? Nem látom értelmét.

szept. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Lehet itt matekozni, de egyértelműen több a szingli férfi a 20-40 közötti korosztályban. Házibulikban is lehet ezt tapasztalni, hogy általában a nők döntő része a párjával megy és nem egyedül, tehát nem szinglik. Csak az én baráti körömből 4 pasit is ismerek, akik 30-35 év közöttiek és évek óta nincsen nőjük, míg 30-as nő ismerőseim közül mindegyiknek van pasija évek óta. Melóhelyemen szintén ez a helyzet 30-40-s nők kapcsolatban élnek, nem igazán vannak ott sem szingli nők abban a korosztályban, maximum az 55-60-s korosztályban vannak egyedülálló nők, akik vagy válás miatt vannak már egyedül, vagy mert már meghalt a férjük.
szept. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló az arány.
szept. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!