Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nagyságrendileg ugyanannyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyságrendileg ugyanannyi férfi szeretne társat, mint nő, akkor miért nem talának egymásra mégsem?

Figyelt kérdés
Érdekes dolog ez, mert évről évre növekszik a szingli emberek aránya Magyarországon annak ellenére, hogy a döntő többség szeretne magának társat. Fiatalokkal beszélgetve amúgy azt tapasztalom, hogy a nők elsősorban arra panaszkodnak, hogy nem igazán találnak megbízható, elköteleződni akaró férfit, a nagy többség csak testi örömöket keres. A férfiak meg azt mondják a nők elvárásai elszálltak és ha nincs meg a jó külső, lakás, autó, fizetés akkor kvázi átnéznek rajtuk. Ez amúgy jól beleillik a klasszikus poligámia, hipergámia témakörébe, amiket mondani szoktak, hogy jellemzőek a két nemre.

2022. júl. 17. 22:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
4%

Én brutális férfitöbblet tapasztalok.

Meg merem kockáztatni azt is, hogy Vlagyimir Vlagyimirovics Putyin tudja mit csinál, és nem ok nélkül teszi azt. Le kell valahol faragni a brutális féritöbbletet, ha kell véres háborúval, amit nacionalizmusnak álcáznak.

2022. júl. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
23%

Mit vársz, amikor a nők magas, fiatal, diplomás, jól kereső pasit akarnak?

És ezek csak az alapok. Viszont a matek...számolj, 1000 pasiból vond ki a túl fiatal, és túl öreget. A nem diplomásat. Az alacsonyt. Mennyi marad? 500? Abból még vond ki a csórókat! 200 lett az 1000-ből!


A férfiak realisták ellenben: 20-30 éves legyen. Fürödjön. Legyenek meg a fogai. Tegye szét a lábát. Ne legyen 70 kiló felett.

2022. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
93%
Nem találkoznak az igények egymással. Én a férfiakat is megértem hogy nehéz, de nem tudok olyan megoldást, amivel mindenki jól járna.
2022. júl. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
18%
Eddig jól írta a kérdező. Ez egy fix probléma társadalmunkban. Szerte a világon. Akkor marad ez a higulmány, egy-két rendes-kedves kivétellel. Az előző generációk megtalálták nagyjából, akit kerestek. Még most is a párjuk mellett rohadnak, egy-két megcsalás kivételével, persze nem mindenki. De nem ez az elmebetegség zajlik, mint most, hogy normális kapcsolatot se lehet kialakítani senkivel. Akinek meg nem fér bele hogy minden héten más/t dugja/dugjon, az meg egyedül van és szenved.
2022. júl. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
84%

A sok házas meg poligam meg szexpartnerkerősőből nehéz kiszűrni a normalisaknak a normalisakat.


Legutobb en valami olyasmi oldalt lattam hogy a nagy ő kereső tele van pr.stival es akik nekik kommentelnek.

Keptelenség leszűrni azt a réteget sajnos akiknek valoban szólna a tarskeresés.

2022. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
20%
5-ös, az még egy B-terv lehetne, hogy te is beállsz stricinek-kurvának.
2022. júl. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

#4


Én nem mondtam, hogy nem lehet normális kapcsolatot kialakítani, de nehéz és úgy tűnik egyre inkább az lesz. Mindenki az instant kapcsolatot szeretné, lássam meg, essünk szerelembe, mondjuk ki rögtön, hogy együttvagyunk, ha meg probléma van, akkor dobjuk ki a francba, úgyis jön a következő.

Én is ebben a csónakban evezek, pedig nem rossz a külsőm és az egzisztenciám is szépen építgetem, de valószínűleg csak hiányzik belőlem valami, amit a nők keresnének vagy csak túllövöm a mércét, franc se tudja.

2022. júl. 17. 23:07
 8/33 anonim ***** válasza:
72%

"Én nem mondtam, hogy nem lehet normális kapcsolatot kialakítani, de nehéz és úgy tűnik egyre inkább az lesz. Mindenki az instant kapcsolatot szeretné, lássam meg, essünk szerelembe, mondjuk ki rögtön, hogy együtt vagyunk, ha meg probléma van, akkor dobjuk ki a francba, úgyis jön a következő."


Sajnos ez az általános.


Azzal nincs baj, ha arra vagy igényes hogy ne lógjon ki a kapa a szájából meg mindennap azért fürödjön, meg normális ember legyen.


De az, hogy instant legyen a tökéletesség mintapéldánya, lehetőleg külsőségekben. Nevetséges.

2022. júl. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
60%

Akkor mi a kérdés, ha leírtad a lényeget? A nők arra panaszkodnak, hogy az a pár százalék, akiket jobbra húznak nem akarnak elköteleződni, amikor ugyanazokat húzza még jobbra rengeteg másik nő, valóban, a terített svédasztal mellett nem akarnak elköteleződni...


A férfiak meg arra, hogy prémium mega-giga előfizetés mellett is 0 vagy alig értékelhető mennyiségű matchük van és ha jóképű, profi stúdiófotós, sportos mérnök-informatikus srácról van szó, akkor maximum lehet esélye 40-es gyerekes anyukáknál, akik túlsúlyosak.


Ez pedig abszurd, hogy ennyire eltolódtak a dolgok.

2022. júl. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
21%

Kimegyek a szórakozóhelyre és férfitöbblet van. Nem brutális, mert egyre több a dél amerikai nő(furcsa, tényleg így van, beszéltem velük). Ha ők nem lennének, a club 90% férfi lenne.


A Tinderről meg hivatalos statisztika, hogy sokkal több ott a férfi.


Tehát ahova az emberek ismerkedni járnak, sokkal több férfi van. Miért lehet ez:


1. Férfitöbblet általában és fordított piramisból adódóan (10 30 éves férfira 5 25 éves nő jut.)

2. A nők egy része nem akar párt, hanem instamodelleken osztoznak.


Ami biztos, hogy a kettő közül valamelyik igaz. Akár mindkettő is lehet, viszont a tényleges igaszsághoz ismernünk kéne Zuckerberg és a match group tulajdonában álló adatokat.

2022. júl. 18. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!