Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat hogyan müködik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat hogyan müködik?

Figyelt kérdés

Pár hónapja van egy párkapcsolatom, ami egyben távkapcsolat. Nagyon szerelmes vagyok, nagyon féltem, óvom a kapcsolatom és tényleg igyekszem mindent megtenni, hogy szépen működjön. Mikor együtt vagyunk (hetente 2x), akkor iszonyatosan érzem, hogy szeret. Kimutatja szavakban, cselekvésben, érintésben...Mindenhogyan. Ahogy rám néz, ahogy beszél hozzám, rólam. Egymás családját is ismerjük, aki lát minket, azt mondják, hogy ez a férfi teljesen belém van esve. Én vagyok a válása óta az első, akinek a gyerekeinek és szüleinek bemutatott. Szóval minden tökéletes (lenne). viszont, ha nem vagyunk együtt, akkor meg nagyon keveset tudok róla. Csak naponta 1x beszélünk telefonon (videón), de van mikor ott is 5 percet, mert vagy én vagy ő fáradt mint az állat. Napközben 0 kommunikáció. Én ezt egyszer szóvá tettem neki, azt mondta, tudja, hogy bunkó és próbál ezen változtatni, mert neki nehezen megy telefonon kimutatni, hogy szeret. 2 napig tartott. Engem ez baromira zavar. Nem akarok egész nap vele telefonálni, rajta csüngni, nekem is van életem, neki is. De mivel nagyon keveset találkozunk, jól esne, néha egy "hiányzol" vagy "szeretlek". azt mondta, ő elfogadta a helyzetet. De szerintem ezt nem elfogadni kell, hanem dolgozni egy kapcsolaton akkor is, ha távol vagyunk egymástól. Nem csak akkor bele adni 400%-ot mikor találkozunk, utána meg napokig csend van és semmi életjel. Szeretném tudni, hogy van, milyen érzések vannak benne...Nagyon nehezen nyílik meg. Én meg ezt nagyon nehezen viselem. Ilyenkor egész nap jár az agyam, hogy mi lehet az oka ennek. Van mikor apás hétvége van és 2 napig semmi jelzés nincs felőle. Tudom, hogy a gyerekkel van, nem is ez a gond. Szeretem, hogy ilyen jó apa. Tudja, hogy korán fekszek le a munkám miatt (is), ezért hiába hív engem már este 11 kor, nem veszem fel, mert alszok.

Ezek nagyon apró dolgok, de nekem baromira szükségem van arra, hogy érezzem, hogy nem csak akkor vagyok neki eszében és fontos, ha együtt vagyunk, hanem távolban is.

Mi a véleményetek? Én bonyolítom túl?

Nem akarom neki megint felhozni, mert nem akarom, hogy úgy érezze, hogy rátelepszem, mert szó sincs erről. Sőt, mostanában amíg ő nem jelentkezik, én sem, mert nem tudom mit csinál, zavarok-e...Már ez is rossz érzés, hogy egyáltalán felmerül bennem ez, hogy "zavarom-e"...

Nagyon szeretem és próbálok a rózsaszín köd mögé látni, de lehet tényleg én fújom fel...


ma 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Volánbusszal
ma 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Távkaocsolatban ugy ereznem vagy egy ai szerelmem. Ertelemszerien keresnék az életembe mást aki részese is az életemnek nem csak mozizza azt meg én az övèt.

Hanem ott van az ugrásnál és fogja a kezem es velem ugrik.(az életbe)

ma 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

*jav

Van egy ai szerelmem.

Nek3m a távkapcs ez.

ma 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem működik.
ma 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ugrik ő. nem emssze lakunk egymástól 1-1,5 óra. csak a gyerekek meg a munka miatt (most még) nem tudjuk máshogy megoldani. nyílván ha ez tartós kapcsolat lesz, akkor költözés lesz a vége. nem akarom eldobni, mert amugy jó és tényleg el vagyunk, csak ez a köztes rész zavar valahogy
ma 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!