Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért büntet ilyenekkel?

Figyelt kérdés
Összevesztem a barátommal, pont azért mert hanyagol. Ilyenkor ő van, hogy csúnyán beszél velem pl. ő nélküle semmit nem érnék, fogjam be a számat, semmit nem érek, amikor valamit próbálnék vele megbeszélni. Én nem beszélek vele így, de mégis azzal büntet, hogy nem találkozik velem. Azt mondja majd akkor, ha szépen viselkedem, és nem veszekszem vele, közben meg sokszor ő generálja a vitákat, beszól nekem minden ok nélkül.
ma 11:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék, hogy megkímél a társaságtól, majd szakítnék.

Felnőtt kapcsolatban senki ne viselkedjen egy hisztis óvodás szintjén.

ma 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Ezt hívják bántalmazó kapcsolatnak. Ezzel egyetlen dolgot tudsz csinálni: egyetlen szó nélkül eltűnsz. Megszakítasz minden kapcsolatot a pároddal.
ma 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

2 és a szép,hogy ezen a ponton a pasi kezdene teperni, mert elvették a játékát.

Ez nem egy egészséges kapcsolat. Azért büntet,hogy ne szájalj többet. "Nevel" hogy csöndes szolgává vàlj.

ma 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig a barátod?
ma 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Mert engeded neki ahelyett, hogy kidobnád a kukába ahová való és ha fenyegetne feljelentést tennél ellene.
ma 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális társ melletted van, támogat, épít.

Ő csak rombol. Lerombolja az önbizalmad és azt szeretné, hogy becsicskulj neki, kb. mintha a kutyája lennél.

Sajnos nagyon abba az irányba haladsz, hogy ez sikerüljön neki. Miért hagyod?

Értékes ember vagy. Szakíts, lépj tovább és bizonyítsd be, hogy nélküle is viszed valamire! Ne neki, hanem magadnak! Legyen önbizalmad, sokkal jobbat érdemelsz!

ma 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Menekülj amíg nem késő! Nagyon nagy valószínűséggel ütni, verni fog, és még az is lehet, hogy megerőszakol. Azonnali szskítást javaslok.
ma 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Amikor meg lesz egy jó pasid aki korbeugrál vagy bmw-s, az ilyenek akkor kezdenek el kaparni csak, es mennek le kutyába is, meg könyörögnek.

Ismerem már ezt a tipust akiknek kapcsolatban van nagypofájuk csak mert nem vágja őket orrba senki.

ma 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

Nyilván amig lesz.r keresnék olyat aki nem sz.r le🤷‍♀️

En szóltam.

ma 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem miért vagy olyan hüle hogy még szóba állsz vele? Nem érdemel még téged. Dobd ki és menj haverozni. 41?
ma 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!