Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jön nekem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön nekem a barátom ilyenekkel?

Figyelt kérdés

A barátom mindig azt mondja, hogy pl. születésnapomra nem fog meglepni semmivel. De karácsonykor is megbeszéltünk egy fix összeget, amennyiért vásárolunk egymásnak, ő mégis kevesebb értékben vásárolt.

Sőt sokszor még így is mondja, hogy örüljek, hogy ő egyáltalán velem van, mert másnak csak szexre, vagy egyáltalán nem is kellenék.

De volt már olyan mikor mondtam, hogy fejezzük be egymással, ilyenkor volt már úgy, hogy leszorított.

De szexnél is volt már olyan, hogy én kértem valamit nem teljesítette, viszont ő meg elvárja, hogy azt tegyem, amit ő szeretne.


2023. jan. 23. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Minek vagy ezek után vele... Akkor meg ne panaszkodj :) ennyi
2023. jan. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Szeretem a mazo nőket.
2023. jan. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki.
2023. jan. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmibe vesz, az alárendeltjének tart. Mi az, hogy "leszorított"? Menekülj ebből a bántalmazó kapcsolatból!
2023. jan. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
És minek vagy még vele? Jah tényleg szereted....akkor viseld
2023. jan. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem eléggé paraszt még ahhoz, hogy otthagyd. Akkor meg ne panaszkodj.
2023. jan. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt eskü nem tudom felfogni, most komolyan ennyi szánalmas, buta, naív, önbecsülés és fejlett önkép nélküli nők gyűlnek ide össze a Gyakorira, vagy pár troll írja ki ezeket a kérdéseket?


Hihetetlen mennyi ilyen észlény létezik, hogy az nem esik le nekik, mint neked kérdező, hogy a "párod" le se szarja a fejedet! Nem szerelmes beléd még egy kicsit sem és nem is tisztel.

De miért is tenné, ha te sem teszed?

Tényleg ennyire síkhülye vagy? Nem vesz neked semmit, sajnálja rád a pénzt, ki tudja minek hord le, csak nem írtad le, a szex is csak róla szól meg még le is szorít.

A verbális/fizikai bántalmazás van jelen, de te nem fogod fel.

Most mi lesz, nem baj, hogy nem szeret te vele maradsz te szereted az elég, ugye?

Maradj akkor, de annyi eszed legyen, hogy ne csináltass gyereket tőle, mert az is kapni fog mint te a jövőben hamarosan!!!

Aztán vagy a kórházban, vagy a 2 méterrel a föld alatt kötsz ki.

2023. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ez a nyomorult volt a legjobb az összes közül. Neked ez kell, ezt szereted. A rendes normális férfiak unalmasak.

Ha valóban zavarna ez az egész akkor már rég kidobtad volna.

Most is csak nyígni jöttél kicsit 5 perc figyelemért.

2023. jan. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#7-es vagyok, csak egy sztori, hogy legalább egy kicsit kinyisd a szemed, elgondolkodj rajta.


Barátnőm unokatestvére, szintén nő összejött egy pasassal, aki eleinte kedves volt blabla, de aztán az égvilágon mindenféle férfineműre féltékeny volt még az apjára is, a nőnek senkire nem szabadott nézni akármikor jöttek látogatóba be kellett magát zárni a szobába, míg ők szlopáltak egész éjjel és kártyáztak, az egész pénzt eljátszotta folyamatosan.

Kiderult alkoholista, mert addig nem vette észre...

Aztán szép lassan még abba is belekotott hogyan főz takarít, ő sem kapott ajándékot csak 2 gyereket.

Ahogy megszuletett az első már ütötte, pofon, ököl, hazament a szülőkhoz de a hülye pcsa aztán visszament merthogy szereti és ő a hibás ő hergeli fel, úgy fejezi, hogy szereti őt. 🤦‍♀️

Terhes lett a másodikkal és úgy rugdosta meg!!!

Kórházba került ahonnan aztán a szülei hazavittek és végre belátta, hogy nincs értelme, megvarod te is, vagy mi?

2023. jan. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Évek óta itt nyavalyogsz, egyik szr pasastól a másikra ugrálva. Nem tudlak sajnálni, mert ez már nevetséges.
2023. jan. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!