Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jön nekem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön nekem a barátom ilyenekkel?

Figyelt kérdés

A barátom mindig azt mondja, hogy pl. születésnapomra nem fog meglepni semmivel. De karácsonykor is megbeszéltünk egy fix összeget, amennyiért vásárolunk egymásnak, ő mégis kevesebb értékben vásárolt.

Sőt sokszor még így is mondja, hogy örüljek, hogy ő egyáltalán velem van, mert másnak csak szexre, vagy egyáltalán nem is kellenék.

De volt már olyan mikor mondtam, hogy fejezzük be egymással, ilyenkor volt már úgy, hogy leszorított.

De szexnél is volt már olyan, hogy én kértem valamit nem teljesítette, viszont ő meg elvárja, hogy azt tegyem, amit ő szeretne.


2023. jan. 23. 16:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Stockholm szindróma..
2023. jan. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!