Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » CSAJOK miért van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSAJOK miért van az, hogy kegyetlenek vagytok a pasikhoz?

Figyelt kérdés

Főleg akkor ha észreveszitek,hogy a pasas kedveskedni próbál veletek?


Ezt nem minden csajra értem úgyhogy tisztelet a kivételnek.

Úgy tapasztaltam ,hogy általában a gyönyörű kinézetű csajok csinálnak így,de miért?


2010. júl. 22. 18:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha a csaj látja rajtad hogy akármikor megkaphat, nem fog vonzódni hozzád. Nincs akkora értéked mintha elérhetetlen lennél.
2010. júl. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

nekem az a tapasztalatom, ha egy pasival kedves vagyok, akkor már rögtön azt gondolja, hogy akarok is valamit, de rohadtul nem! én ezért szoktam távolságtartó lenni, mert nemakarom hogy egy olyan nyomuljon, aki semmilyen téren nem tetszik. sajnálom de ez van.

Persze, nem minden pasi ilyen, vannak kivételek, de nagyon sok ilyet tapasztaltam, tehát ez is benne lehet.

2010. júl. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nézd,én azt mondom neked,hogy hagyd azt a lányt a fenébe,mert csak hülyit téged!tapasztalatból mondom,élvezi a szitut és csak huzza az agyad,de nagyon rákurhatsz,ha nem nem hagyod a fenébe,mert szerintem te full szerelmes vagy,a csajt meg marhára nem érdekled,ha érdekelnéd,akkor nem így viselkedne!de viszont a másik lány akit mondtál,na viszont ő vele jól járnál!nem tudom hány éves vagy,de 17 éves koromba nekem is volt pár ilyen csaj,csak hülyitettek,én mindent megtettem értük,és ők ezt ki is használták!ne essél ebbe a hibába,amibe én is régebben!ez csak egy jó tanács,HAGYD A FRANCBA!
2010. júl. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!