Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, hogy viszonyultok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy viszonyultok a kicsit "rosszfiúsabb" kinézetű pasikhoz?

Figyelt kérdés

Én ilyesmi stílusú vagyok, de belül meg nagyon odaadó, jószívű, kedves és jófej vagyok mások szerint. hogy viszonyultok ehhez a stílushoz? tehát akinek nem babaarca van, hanem szakáll, kis bajusz esetleg van, a haj kicsire lenyírva ( az enyém nem kopasz de kicsi) így öltözik ahogy a képeken lejjebb? csak érdekel a véleményetek, nem fogok megváltozni a válaszok miatt, meg aki így szeret az így szeret...csak érdekel!



[link]


[link]


2011. jún. 25. 18:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt amúgy hozzátenném még belsőhöz, hogy nem is iszom, nem is dohányzom, teljesen normálisan élek.
2011. jún. 25. 18:57
 2/10 anonim ***** válasza:
Vannak akik erre kapók és ez jön be nekik. Volt időszak mikor nekem is ez a típus jött be. :)
2011. jún. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De hát az első képen dohányzol... vagy ezt olyan csak menősgből?
2011. jún. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem én vagyok a képeken:) csak betettem 1-2 példát, stílusra.
2011. jún. 25. 19:04
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem ez a "rosszfiús" stílus nem éppen bejövős,de úgy mint a szépség,ez a dolog is relatív...Nekem mást jelent egy rosszfiús ábrázolat...

Amúgy,h egy kicsit a kérdésedre is válaszoljak bejönnek a rossz fiúk,de annál inkább,ha olyan belsőleg,mint te :)

Csak az a bökkenő,h manapság kevés az ilyen ember,mert általában azoknak ugyanolyan a belsőjük is mint a külsejük....

2011. jún. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja! Vágom XD

Hát nekem sztem bejönnél :D

Rosszfiús külső elég szexi :D azon kívül férfias is, azt az érzést kelti egy nőben h egy férfi állat vagy és meg tudnád védeni :) Viszont belül meg egy édes pasi vagy.

Lájkollak! :)

2011. jún. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát, ha rosszfiút akarok akkor olyan csávót keresek aki ugy néz ki. ha aranyosat akkor olyat. ha rosszfiunak tünsz miközben nem vagy az,akkor félrevezeted a népet,és lehet hogy egy alapból aranyos csajt meg elijesztesz.
2011. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Deanna Troi !


Köszi!!


Utolsónak pedig: Miért vezetném félre az embereket? Annyira szerintem nem durva ez a stílus, csak ilyen az öltözködésem meg stb. Még azért állatnak nem nézek ki:D Attól meg hogy ilyen a stílusom, nyugodtan lehetek normális ember szerintem, csak ilyen ruhákban érzem jól magam, esetleg fullcap, kendő ilyesmi...Szerintem nem vezetek ezzel félre senkit:)

2011. jún. 25. 20:44
 9/10 anonim ***** válasza:
egyébként ebben a félrevezetésben van valami,mert az én barátom is elég rosszfiúsan néz ki,még nem eléggé ismertem mikor összejöttem vele,de kiderült róla h kb érzékenyebb lélek mint én. és ez sokszor nagyon zavar,mert én nem így képzeltem el őt,mikor összejöttünk. mondjuk most már ezért elhagyni nem fogom,majd csak megszokom h a külseje teljesen mást mutat,mint amilyen ő valójában
2011. jún. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó ,de a bajusz az nem tetszik.
2011. jún. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!