Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak?!

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok a barátommal,18 évesek vagyunk.Mindig is megbíztam benne,mert egyáltalán nem olyan hűtlen tipus,sőt.Előző barátnője csúnyán megcsalta,úgyhogy tudta jól,milyen érzés.Lement a Balatonhoz egy hónapja pár napra,egyik este nagyon berúgott,és csókolózott egy lánnyal. Ezt se tőle tudtam meg.Azt mondta azért nem mondta el,mert neki jelentéktelen volt ez a csók,a másik hogy a szülinapom előtt történt ez.Most kértem tőle pár napot..vele szeretnék maradni,de az eszem mást mond.Úgy vagyok vele,hogy egyszer mindenki hibázhat,de kétszer nem,ugyanakkor mi van ha még egyszer megtörténik? Segítsetek a döntésben,kérlek!
2010. júl. 22. 09:59
1 2
 11/11 hannibalking ***** válasza:

sokakkal ellentétben én azt mondom, hogy a részegség nem enyhítő körülmény. ennyi erővel akkor részegen dughat is, vagy akármi, a részegség miatt pozitív elbírálásban fog részesülni, mert nem volt magánál, meg biztos téged képzelt oda? nah ne már.

nekem anno exem 2 év után ment félre, 2 hónapon át tartott, de én kitartottam (annak ellenére, hogy a méltóságomat vágtam haza), majdan négy év után nemrég ért véget a kapcsolatunk, és lehet volt benne megint valami hasonló. szóval: mérlegeld, hogy mennyire bíztál/bízol meg benne, mennyire látsz még jövőt előttetek, mennyire látsz esélyt, hogy mégegyszer megtörténhet, és mennyire ejtene kárt a méltóságodban, ha megbocsájtod ezt neki.

mellesleg én azt mondom (tapasztalatból) aki megteszi egyszer, meg fogja kétszer is... DE ezzel közel sem azt akarom mondani, hogy vessetek véget a kapcsolatnak. ez csak az én véleményem. bízzunk benne, hogy van kivétel ami erősít.

f22

2010. júl. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!