Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak?!

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok a barátommal,18 évesek vagyunk.Mindig is megbíztam benne,mert egyáltalán nem olyan hűtlen tipus,sőt.Előző barátnője csúnyán megcsalta,úgyhogy tudta jól,milyen érzés.Lement a Balatonhoz egy hónapja pár napra,egyik este nagyon berúgott,és csókolózott egy lánnyal. Ezt se tőle tudtam meg.Azt mondta azért nem mondta el,mert neki jelentéktelen volt ez a csók,a másik hogy a szülinapom előtt történt ez.Most kértem tőle pár napot..vele szeretnék maradni,de az eszem mást mond.Úgy vagyok vele,hogy egyszer mindenki hibázhat,de kétszer nem,ugyanakkor mi van ha még egyszer megtörténik? Segítsetek a döntésben,kérlek!
2010. júl. 22. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hagyd el
2010. júl. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

ha szereted maradj vele :) és ha látod h ő is szeret....mond meg neki h ez az utolsó esélye...ha szeretitek egymást akkor megér még1 esélyt nem?:)

F/18

2010. júl. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

de ez nem kis hiba,te is tudod.ha át tudsz siklani a csók felett,és elfelejteni teljesen,akkor maradj vele.

bár nekem volt egy 2éves kapcsolatom,sok hülyeséget csinált a srác,mindig visszasírta magát,aztán mikor volt egy kis nézeteltérés,felhozódtak a régi ügyei.szálka maradt bennem.én ezért sosem bocsátanék meg.

2010. júl. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
53%

Egyet értek az előttem szólóval!

Az a legszomorúbb, hogy nem is magától vallotta be,

mivel azt írtad, mástól tudtad meg.................

ezek után ne maradj vele!!

2010. júl. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
46%

Én csak a saját példámon keresztül tudok neked tanácsot adni, mondjuk az épp fordított helyzet.

Megharagudtam a barátomra, sokat ittam és csókolóztam egy sráccal, de másnap elmondtam neki. Fel voltam készülve a legrosszabbra, de megbocsátott...azóta is együtt vagyunk és sokkal szenvedélyesebb a kapcsolatunk. :)


Mondjuk ebben lehet közrejátszott az, hogy tőlem tudta meg, és hogy előző barátnőjét ő megcsalta egyszer, és kicsit úgy érezte, hogy most visszakapta a sorstól. Ha úgy érzed, hogy képes vagy anélkül együtt maradni vele, hogy folyton ez jusson eszedbe, és ha érzed rajta, hogy ettől még nagyon szeret és tudja, hogy hülyeséget csinált, szerintem megbocsáthatsz neki. De ha szemernyi megbánást sem tanúsít, meg állítása szerint tényleg annyira "jelentéktelen", akkor azért gondolkozz el. :/

2010. júl. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Ez csak egy csók nemár. Részeg baleset.
2010. júl. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Az, hogy nem mondta el sem feltétlen súlyosbító tényező. Lehet csak azért nem mondta el, mert nem akart fölösleges problémát és úgy volt vele h amit nem tudsz az nem fáj. Még senkit se csaltam meg, de ha véletlenül becsusszanna egy csók, lehet eltitkolnám, sőt, ha a barátommal esne meg egyetlen csókocska, lehet inkább nem szeretném megtudni. Mert igazából az, hogy megtudod és megrendül a bizalom, nagyobb kárt okoz, mint maga a csók.
2010. júl. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szereted adj neki még egy esélyt,viszont ha a pia ezt hozza ki belőle,akkor éppenséggel hanyagolhatja,nekem is volt egy hasonló stiklim csak az egy mell markolás volt,de kaptam egy esélyt és azóta null pia és csodák csodájára minden rendben van.Nem kell egyből szakítani.
2010. júl. 26. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mindenkinek jár még egy esély.

Ha nem dugta végig a barátnőidet akkor nyugodtan meg lehet neki bocsájtani. Kár eldobni egy jó kapcsolatot, később úgy is megbánnád.

2010. júl. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Vedd figyelembe,hogy részeg volt,ilyenkor nem igazán tudja hogy mit csinál,lehet hogy téged képzelt oda a másik csaj helyébe:D


De ha szereted,akkor maradj vele,de ha megint ilyet csinál,hagyd el!

2010. júl. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!