Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál már ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Most több hónapig nem láthatom a szerelmemet, mert külföldön van.. nagyon nehezen viselem :( Aki esetleg élt már át hasonló helyzetet, hogyan vészelte át, és mit tett hogy leküzdje a hiányt? Köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 20. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ki is élvezheted hogy távol van ;)
2010. júl. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lefoglaltam magam, legjobb barátnőmmel eljártunk koncertekre, strandra, lementünk a Balatonra, bementünk Pestre (nem lakunk messze Pesttől) és ott körülnéztünk.. Barátommal pedig amilyen gyakran tudtuk kerestük egymást :)
2010. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ja pl WOWozzál éjjel nappal mint az állat
2010. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kockujjá!
2010. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

de ha hűséges vagy,és nem akarod megcsalni, minden nap beszélhetsz vele telefonon pár percet, vagy msn, vagy skype, vagy videotelefon, amin láthatjátok egymást és beszélhettek is egymással.

nekem is volt ez, de az én párom csak 1 hónapra ment el.

mire hazajött meglátta a jóhírt... akkor voltam 2 hós terhes :)

21/L

2010. júl. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, nem wowozok, és nem fogom megcsalni, mert szeretem... köszi a hasznos válaszokat! :)
2010. júl. 20. 20:30
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Találj ki valami értelmes elfoglaltságot, ami leköt egész nap. Pl. játssz "Lefogyás/felhízás rekord"-ot. Ez abból áll, hogy próbálod egyre csökkenteni azt az időt, amennyi idő alatt felhízol 70Kg-ot majd lefogyod azt!
2010. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
csak félő hogy kicsit megváltoznak a dolgok addira. mondjuk ha régóta vagytok együtt akkor nemolyan vészes
2010. júl. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hidd el,hogy jót tesz egy kis magány.....fogd fel úgyhogy most szabadídődben azt "csinálsz"amit akarsz nem vagy "kötve" senkihez!Plusz, erősödni fog a kapcsolatotok és úgyis nézheted,hogy próbatétel......ilyenkor tudja meg az ember,hogy mennyire szereti a másikat! Kitartást.....menni fog :-)
2010. júl. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást utolsó! :)
2010. júl. 24. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!