Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál-e ilyen helyzetben? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál-e ilyen helyzetben? És ha igen, akkor mi volt az oka, hogy nem voltál őszinte a párodhoz?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: van egy kapcsolatod ami már nem jó de a semminél jobb. Belép egy harmadik akivel alakulgat valami és persze a párod sejt valamit és folyamatosan bombáz a kérdéseivel,hogy kivel vagy? merre vagy? van-e más is? Állítod,hogy nincs senki és minden okés csak most nem vagy a toppon.Miért nem mondtad meg ha voltál ilyen helyzetben,hogy be akarod fejezni vele és mással akarod folytatni? Tartogattad hogy ne ess két szék közül a pad alá? Vagy mi motivált a hazugságra? Történeteket várnék és ha lehet ne szidjátok egymást!
2011. jún. 21. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csináltam ilyet(nem is áll szándékomban), de velem megtették már párszor.

A miértre a legegyszerűbb válasz talán a félelem. Féltek felszakítani az addigi állapotokat, mert valahol jó volt, csak nem olyan, mint az elején. Fiatalon pedig egyszerűbb kilépni, mint javítani rajta, főleg, ha tálcán jön valaki más. Utána az ember belesodródik, és mindig csak: majd holnap letisztázom-ig jut el. Egyszer persze eltörik a mécses, és akkor őszintének kell lenni. Vagy kamuindokkal is lehet szakítani, ha az illető kellően gyáva (ilyen is volt).

De ez csak teória a részemről. Nem tudhatom pontosan hogy volt.

2011. jún. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 B.angel ***** válasza:

Hát azért... nem szidok senkit se.. DE!! ha valaki ahhoz gyáva, hogy kilépjen egy kapcsolatból, azt joggal lehet elítélni. Persze, megértem, valami köt hozzá, de ha már van egy harmadik, akkor vagy KI KILL LÉPNI, vagy MEG KELL BESZÉLNI a dolgokat, ha még van min javítani.

Én nem csináltam ilyet soha! De velem már megtették. A volt barátnője kellett neki vissza, addig meg jó voltam én... Csak hogy 1,5 hónap után megint szakítottak és két szék között így esett a földre.

Részemről nem fordulhat elő. Megtörtént már, hogy elképzeltem, milyen lenne mással, mert annyi fájdalmat okoz nekem a mostani barátom, de elhessegettem a gondolatokat, mert iszonyatosan szeretem és NEM KELL MÁS!

2011. jún. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én se tennék ilyet!Éppen velem teszik ezt most. B.angel,Te válaszoltál tegnap a kérdésemre amikor a saját szemszögemből kérdeztem meg ezt. :) most azért így tettem fel a kérdést mert érdekel a másik oldal,próbálom megérteni és érdekelne,hogy ki meddig ment el hasonló helyzetben.
2011. jún. 21. 17:35
 4/13 B.angel ***** válasza:
Akkor ne haragudj...
2011. jún. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 TOMAtm ***** válasza:

nem voltam.nálam addig tartott egy kapcsolat amíg volt érzelem.soha nem keveredett bele más,az nem fair.

29/F

most is egyedül vagyok,de ez az én választásom,nem akarok kapcsolatot.

2011. jún. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Pontosan erről papolok a "bla,bla,bla" cimü kérdésemmel,illetve erről is,mégis sokan kételkedtek.Mert ez olyan "emberi" = Hazudni
2011. jún. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen ez nem fair. De én vonzom az ilyen férfiakat és talán bennem van a hiba,hogy nem mernek őszintén elém állni. Igazából a kérdésemre olyan válaszokat vártam volna,hogy: igen voltam és azért nem mertem őszinte lenni és szakítani mert........(nem akartam egyedül maradni ha nem jön össze,nem akartam megbántani,nem tudok szakítani, féltem a reakciójától a hisztitől stb.)Talán akik megtették ugyanezt valakivel azok még névtelenül sem merik elmondani itt az igazat.Pedig tényleg érdekelne.
2011. jún. 21. 17:48
 8/13 A kérdező kommentje:

A válasz írója 50%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:46

Belinkelnéd nekem azt a kérdésedet?

2011. jún. 21. 17:53
 9/13 anonim ***** válasza:

Figyu az se konkrét válasz erre,hanem ezt is beleszámitva az emberi hazugságok miértjét feszegetem.Nem akarlak vele untatni,mert elég sok hozzászólás volt,de nem a te konkrét bajodnak a konkrét válasza.Kicsit gondolkodom és keresek a multamból egy őszinte választ.

Ha ennek ellenére érdekel az én (bla,bla,bla,problémám),akkor szólj.

2011. jún. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy ha az ember egyszer megengedte magának, akkor utána folyamatosan ezt csinálja. Sok kapcsolatot tudok ahol a felek boldogtalanok, és ha bejön valaki harmadik akkor ugrásra készek. Szóval ilyen is van, de ezeknél a lépéseknél többnyire csak rosszabb kapcsolatba kerülnek, és így tovább lefele... Úgy gondolom ezek mind átmeneti megoldások, mert a probléma gyökere bennünk nem oldódik meg.
2011. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!