Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál-e ilyen helyzetben? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál-e ilyen helyzetben? És ha igen, akkor mi volt az oka, hogy nem voltál őszinte a párodhoz?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: van egy kapcsolatod ami már nem jó de a semminél jobb. Belép egy harmadik akivel alakulgat valami és persze a párod sejt valamit és folyamatosan bombáz a kérdéseivel,hogy kivel vagy? merre vagy? van-e más is? Állítod,hogy nincs senki és minden okés csak most nem vagy a toppon.Miért nem mondtad meg ha voltál ilyen helyzetben,hogy be akarod fejezni vele és mással akarod folytatni? Tartogattad hogy ne ess két szék közül a pad alá? Vagy mi motivált a hazugságra? Történeteket várnék és ha lehet ne szidjátok egymást!
2011. jún. 21. 16:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti, annak oka van hogy ilyen férfiakkal kerülsz szembe, szerintem próbálj gondolkozni azon vajon mivel érheted el náluk hogy takarózzanak, és kerüljék az igazságot. (pl. ha mond valamit akkor őszintén meghallgatod, és elfogadod ahelyett hogy hisztizel és lehordod? Nem mindegy...)
2011. jún. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ebben a kapcsiban az elején meghallgattam. Aztán történt egy hazugság ami miatt már nem tudok bízni benne. Most már sokszor van hiszti.
2011. jún. 21. 19:12
 13/13 anonim ***** válasza:
bla,bla vagyok.lépj ki belőle,ha tudsz,persze lehet van anyagi tényező is.a rossz rosszabb lesz,viszont az újat nagyon jól kell ismerned,mert ha nem ne kezdj bele!
2011. jún. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!