Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál már hasonlóan ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már hasonlóan ciki helyzetben egy pofon miatt?

Figyelt kérdés
Barátnőmnél voltam, de egy félreértés miatt az ajtóban kaptam tőle egy nagy taslit majd bement én meg eljöttem. A belvárosban mindenki engem nézett mert éreztem, hogy piros volt a bal arcom a pofontól. Jártál már hasonlóképpen?
2011. jan. 4. 10:12
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
nem,nem szeretek másnak fájdalmat okozni:)és még nekem sem okoztak testi fájdalmat,max játszásiból!!:)
2011. jan. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:

Túléled :) !(tudom hogy szar volt :S )

Engem tanár pofozott meg iskola folyosojan felreertesbol azthittem helyben fejbe lowom !:@ de aztan tisztaztuk a ferreértést :) es minden good lett :)

2011. jan. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Te is érezted az arcodon, hogy piros? Nő vagy férfi tanár volt?
2011. jan. 4. 11:21
 4/33 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Ciki az ha egy nő meg akar pofozni és te kivéded?:D
2011. jan. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Váratlanul kaptam, emiatt nem tudtam kivédeni.
2011. jan. 4. 12:39
 6/33 anonim ***** válasza:
Még nem voltam ilyen helyzetben, de most elég csípős az idő ezért nem túl feltűnő, hogy valakinek kicsit piros az arca.
2011. jan. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
De az én esetemben a lánynak a 4 ujja nyoma volt az arcomon, mert mikor hazaértem még akkor is látszott, kb 15 percel a tasli elcsattanása után.
2011. jan. 4. 13:47
 8/33 anonim ***** válasza:
Hát ez így már tényleg kellemetlen. Hány éves a barátnőd?
2011. jan. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
20
2011. jan. 4. 14:02
 10/33 anonim ***** válasza:
Elég szenvedélyes lehet, ami persze nem baj. Nekem is volt olyan barátnőm, akinek időnként eljárt a keze, de nem haragudtam rá.
2011. jan. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!