Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál már hasonlóan ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már hasonlóan ciki helyzetben egy pofon miatt?

Figyelt kérdés
Barátnőmnél voltam, de egy félreértés miatt az ajtóban kaptam tőle egy nagy taslit majd bement én meg eljöttem. A belvárosban mindenki engem nézett mert éreztem, hogy piros volt a bal arcom a pofontól. Jártál már hasonlóképpen?
2011. jan. 4. 10:12
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Téged is pofonvágott?
2011. jan. 4. 14:14
 12/33 anonim ***** válasza:
Igen, de csak egyszer sikerült, utána már vigyáztam.
2011. jan. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Idegbeteg nővel miért vagy együtt???
2011. jan. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
én is adtam már pofont volt barátomnak....kicsit nagyon mocskosan viselkedett...és ha oka volt rá és jogosan adta fogadd el és gondolkozz el rajt:(
2011. jan. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Jó, de itt magáról a helyzetről van szó, mert ha a lakáson belül történt volna akkor nem olyan ciki mint így, hogy megyek hazafelé és a piros ujjnyomok meg az arcomon virítanak.
2011. jan. 7. 13:05
 16/33 anonim ***** válasza:
Nem kell egy női pofonból túl nagy ügyet csinálni, de a kiváltó okát azért érdemes végiggondolni.
2011. jan. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az lehet igazán "ciki", ha ismerőssel találkozol.
2011. jan. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Ciki volt úgy is, hogy nem találkoztam ismerőssel. Nyilván nem a hideg széltől volt piros a bal arcom. Erre nem foghattam.
2011. jan. 7. 13:29
 19/33 anonim ***** válasza:
Miért nem hajoltál el? Egy akkora pofont, ami nyomot hagy egy felnőtt ember arcán, nem lehet csuklóból adni. Látnod kellett, hogy emeli a kezét, mégha villámgyorsan is csinálta.
2011. jan. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
végig kéne gondolni félreértés volt e vagy sem......mert az ok neked kicsi volt de neki meg egy bántó dolog volt ami miatt kaptad......ok nélkül nem ütnek a lányok ....ciki ez?ha megérdemelted nem ciki vállald fel h olyat tettél aminek ez a következménye...
2011. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!