Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen helyzetben? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akivel két hónapja járunk és nagyon szeretem. Szombaton bulizni voltam egy társasággal, a barátnőm nem volt ott. Elég sokat ittam és csókolóztam egy másik lánnyal. Sajnos annyit nem ittam, hogy ne emlékezzek rá, és bűntudatom van miatta. Szerintetek elmondjam a barátnőmnek? Vagy mit kéne tennem. A másik lány iránt semmit sem érzek, csak a pia miatt smároltam vele...
2010. júl. 20. 14:58
1 2
 11/14 a piccie Barbíííííí válasza:
jah én 15 és lány
2010. júl. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Egy csók, mért számitana megcsalásnak?!

Szerintem meg csak akkor mond el ha van lehetőség arra hogy kiderüljön.De ha nagyon nem birod magadba tartani akkor mond el neki.

Visszatérve a "csók,megcsalás" én a legtöbb exemmel most is jobba vagyok, és sokkal adunk 'szájrapusszit' egymásnak.(Nem, ez nem zavarja barátnőmet.)

2010. júl. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

nem vagyok a hazugság híve, de mondd el neki, mondhatnád azt, hogy a csaj jött oda és lekapott... és hogy tök szarul érzed magad azóta, de nem merted elmondani, mert nem tudtad mi lesz belőle, szereted, és nem akarod elveszíteni.

az sztem nem nagy hazugság, h azt mondod h a csaj smárolt le. elvégre ketten kellettetek hozzá. sok sikert, remélem nem dob, de ezek után biztos jobban fog figyelni rád, és bizalmatlanabb lesz...


19/l

2010. júl. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

17:17-es: én is ezt tanácsolnám a kérdezőnek normális esetben, de tapasztalatból mondom, hogy kicsit a világ, szóval előfordulhat, hogy a kérdező barátnője megtudja, lehet hogy nem most, hanem később, mert bármikor összefuthatnak, vagy közös társaságba kerülhetnek és akkor elég kínos lesz a dolog.

Én azt tanácsolom, hogy mondd el neki. Mondd, hogy el szeretnél neki mondani valamit, őszinte szeretnél lenni vele, mert becsülöd annyira, nagyot hibáztál, őszintén megbántad, többet nem fog előfordulni és ha becsüli az őszinteségedet akkor szeretnél kérni tőle még egy esélyt. Nem mondom, hogy nem lesz ideges, vagy nem kell majd megbékíteni és visszakönyörögni magad, de legalább őszinte voltál. És abból, hogy feltetted ezt a kérdést, látszik, hogy bánt a dolog, és ha nem számolsz be róla a barátnődnek, akkor folyton b*szkurálni fogja a lelkiismeretedet.

Amúgy tényleg nem értem ezt a részegség dolgot. Én lehettem akármilyen részeg soha eszembe sem jutott volna, hogy megcsaljam azt, akivel vagyok éppen. Ha annyit küzdöttél a lányért, akkor értékelhetted volna annyira, hogy nem csalod meg. Gondolkozz el azon, hogy nem olyan vagy-e mint egy kisgyerek, aki nagyon akar egy játékot, de ha megkapja, akkor a sarokba dobja.

Remélem azért a barátnőd ad még egy esélyt!

2010. júl. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!