Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen helyzetben? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akivel két hónapja járunk és nagyon szeretem. Szombaton bulizni voltam egy társasággal, a barátnőm nem volt ott. Elég sokat ittam és csókolóztam egy másik lánnyal. Sajnos annyit nem ittam, hogy ne emlékezzek rá, és bűntudatom van miatta. Szerintetek elmondjam a barátnőmnek? Vagy mit kéne tennem. A másik lány iránt semmit sem érzek, csak a pia miatt smároltam vele...
2010. júl. 20. 14:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
amiről nem tud nem fáj neki
2010. júl. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ha van rá esély hogy kiderül akkor mondd el. de ha nem akkor jobb mindkettőtöknek.
2010. júl. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
hallgass mint a SIR!!!
2010. júl. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ennyit inni én már voltam fika részeg de akkor sem csaltam meg a csajom semmiféle módon!
2010. júl. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ezt én se értem. Alkoholmennyiség kérdése, hogy megcsalod-e? Hm... Na mindegy, valaki jól mondta, az őszinteség szép dolog, de ha nincs esély rá, hogy kiderüljön akkor inkább hallgass. 2 hónap után még simán nem ismer annyira, hogy megbízható vagy-e.
2010. júl. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Már tönn mint egy éve ismerjük egymást, csak most jöttünk össze nemrégen. Sokat kellett érte küzdenem, ezért sem értem magam.

Szóval szerintetek az őszinteség nem számít?

Lányok véleményére is kíváncsi lennék!

Ja, és kort írjatok már! Köszi

Am én 17 vagyok

2010. júl. 20. 15:09
 7/14 anonim ***** válasza:

szerintem mond el neki pont úgy ahogy nekünk is leírtad.. ha értelmes felfogja.. és legalább nem fog ez az egész kapcsolatod alatt elkísérni.. én azt mondom mond el mindenképpen..

18/L

2010. júl. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

sztem is mond el és azt is hogy semmit sem számított

L/16

2010. júl. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mondd el, ígérd meg, h ilyen nem lesz többé és TARTSD be, ha szereted.


L/22

2010. júl. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 a piccie Barbíííííí válasza:
hát faxikámm ezt jól el baszarintottad!!!! mond meg a lánynak h ne legyen bűntudatod...lehet h megbocsát majd...a jobbik esetben!!! nah pááá
2010. júl. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!