Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Ismerek egy srácot, egy városba jártunk suliba. Én most végeztem, szeptemberben egyetemre megyek.

1 hónapja kezdtünk el jobban megismerkedni a sráccal, nagyon aranyos, keresi a társaságom, figyelmes, sokmindent megtesz értem. Ha még a régi sulimba járnék, semmi gond nem lenne, összejönnék vele. De így? Elmegyek egy teljesen másik városba egyetemre, új társaság, új barátok, pasik... Így nagyon nehéz. Csak hétvégente fogok hazajárni, szóval ritkán látnám őt. Alapjában véve elég bulizós fajta vagyok, szeretek a barátaimmal lenni, szórakozni és épp attól félek, hogy majd találok magamnak egy másik fiút, akivel többet lehetek együtt. És nem hinném, hogy egy egy hónapos kapcsolat elég erős lesz, hogy azt kibírja. Persze ez csak feltételezés, de nem tudhatom előre, mi lesz egyetemen.

Nem tudom összejöjjek-e a sráccal. Ti mit tennétek? Összejöjjek vele, aztán majd lesz, ami lesz?

Esetleg más, aki idén elmegy másik városba, messze a párjától? Hogy oldjátok meg?


2010. júl. 18. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én adnék egy esélyt. Legfeljebb nem jön be. De legalább megpróbáltam.
2010. júl. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem kötném le magam föleg ugy hogy egyetemre megyek, mert ott zajlik ám az élet!szerintem normálisan mond meg neki hogy nem bonyolodsz ebbe bele mert félsz hogy a távolság jobban tönkre tenné meg az egyhéten 1-2 alkalom találkozás nem elég!vagy probáld meg járjatok de szerintem nem bírnűá sokáig.

20/L

2010. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek. :( Ha komoly kapcsolat lenne, az más, ez viszont így max. 1 hónapos lenne szeptemberben. Nem hiszem,h ogy elég erős ahhoz, hogy kibírja. Millió új emberrel fogok megismerkedni, millió új sráccal, félek, hogy találni fogok magamnak ott valakit, aki majd jobban kell. :(
2010. júl. 18. 13:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Sztem is ismerd meg..

Lehet,hogy az alatt az egy hónap alatt szeptemberig,nagyon megszeretnéd őt,és nem néznél más srácra sem :) Egy próbát tényleg megér :D

2010. júl. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!