Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez? (Bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már több mint 4 hónapja járunk és mivel nyári szünet van nem tudunk talizni, mert nincs suli. Amikor meg írok neki MyVip-en,hogy szeretlek stb nem ír vissza meg MSN-re sem jön fel. kb napi 10-15 percet gépezik. Mondjuk ha nem kérdezek tőle semmit csak írom, hogy szeretlek akkor nem ír vissza. Csak MSN-en ír vissza, hogy szeretlek, de már oda sem jött fel rég. De ha kérdezek vagy kérek tőle valamit levélben válaszol és teljesíti is és akkor írja, hogy szeret meg stb... 13/F vagyok. Ő is ennyi csak lány. Normális ez így? Ja és üzenetet szokott írni telefonon néha, hogy szeret, ma is írt egyet. De már nem vagyok benne biztos, hogy szeret.
2010. júl. 18. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem még fiatalok vagytok. a lánynak biztos első "kapcsolata" ez. még nem nagyon tudja hogy működnek ezek a dolgok. ráadásul lehet hogy utazgatnak is, strandra járnak a családdal nem mindig ülhet a gép előtt. hívd el valahová. ha már jártok találkozzatok is!
2010. júl. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindkettőnknek első kapcsolata. Régen pont fordítva volt ő írt én meg nem értem rá...
2010. júl. 18. 11:13
 3/6 anonim ***** válasza:

"Ő is ennyi csak lány"


Hát bakker, nem mondod... XD Rá se jttünk volna! XD

2010. júl. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Játszál már inkább a lego-val taknyos
2010. júl. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
halldo ne myvip-en irogassneki :D "Szeretlek.. " meg ne msn-en találkozzvele beszélj vele úgy.:DD
2010. júl. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 haggyámán ***** válasza:
Miért nem találkoztok? Mivel egy iskolába jártok nem lehettek egymástól túl messze. Ha másik faluban lakik, akkor busz. Ha nem tudnak róla a szüleid, akkor mond el nekik, és biztos megértik, esetleg még kocsival is átvisznek.
2010. júl. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!