Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pakardi kérdése:

Még is mit csináljak?

Figyelt kérdés

A bnőmmel nem igazán beszélgetünk nincs közös témánk, mindig csak én beszélek minden félét csak az a gond hogy sokszor nem érdekli őt a mondandója, egyetlen közös bennünk a szex. De én nagyon szeretem őt és nem bírok nélküle élni.2 éve vagyunk együtt és most szakítottunk de én vissza akarom szerezni.

20/F


2010. júl. 17. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát az már nagy hiba ha nem tudok beszélgetni....a szex nagyon nem elég egy párkapcsolathoz...szerintem hagyd, és keress olyat, akivel tudtok beszélgetni is.
2010. júl. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha csak a szex jó vele nem érdemes visszaszerezni.Egy beszélgetés fontos azért
2010. júl. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szereted és ragaszkodsz hozzá, főleg ha ő volt az első komoly kapcsolatod, vagy esetleg szex terén is ő volt az első, de tényleg a kommunikáció a kapcsolat alapja. A szex ha jó az nem elég, ha pedig az nem jó akkor lehet rajta javítani ha megbeszélik a partnerek mit szeretnének. Viszont bármilyen helyzet alakulna ki akkor nem tudnál vele leülni átbeszélni a dolgokat. És ahogy idősebbek lesztek, egyre inkább sok olyan helyzet lesz mikor szükséged van rá hogy meghallgasson a párod és reagáljon is, ne csak unottan bólogasson. Szóval elhiszem, hogy nehéz túllépni, de idővel rá fogsz jönni hogy jobb külön. Sok kommunikatív lány van, fogsz találni neked valót! Csak ne ragaszkodj ehhez a lányhoz görcsösen.
2010. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!