Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet ilyen lány vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet ilyen lány vagy csak én vagyok vak?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve járunk a barátnőmmel. Az a helyzet, hogy én csúnyácska vagyok, a barátnőm viszont egy gyönyörű (sokak szerint plázacica külsejű) lány. Már a kapcsolatunk legelejeén csodálkoztam, hogy szóbaáll egy magamfajtával. Ráadásul, mikor összejöttünk mind a ketten szüzek voltunk (17 évesen). Haverjaim szerint nem létezik, hogy egy ilyen kaliberű lány 17 évesen még szűz. Aztán eltelt 1év, még mindig együtt vagyunk. Tavaly tavasszal szétmentünk egy butaság miatt, de aztán ősszel újra összejöttünk és azóta is együtt vagyunk. Fél évig kb. külön voltunk, nekem akkor sem volt másik csajom, és azt mondja neki se volt pasija. Mikor összejöttünk ő már elkezdte az egyetemet. Nekem meg a haverjaim elkezdték szajkózni, hogy ott biztos, hogy meg fog csalni, meg tuti bepasizik, összejön valakivel, biztos hogy megdu*ják stb.

De nem így történt (legalábbis szerintem nem). Nem kollégista, minden nap bejár itthonról, az egyetemi bulikba nem megy el, inkább jön velem. Unokatsómat, aki ugyanabba a csoportba jár szoktam kérdezgetni, hogy mit csinál de ő is csak azt erősíti meg bennem, hogy hűséges hozzám.


Lehet, hogy én vagyok túlságosan kishitű és (ön)bizalomhiányos, hogy ilyenek járnak a fejemben, hogy megcsal.


De létezhet ilyen, hogy egy gyönyörű lánynak, aki akármelyik pasit megkaphatná pont egy ilyen egyszerű srác kell, mint én? :O


2010. júl. 17. 18:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

egyetértek az előttem szólókkal, attól még, hogy valaki szép, nem feltétlenül hülye, vagy üresfejű plázacica..

Oké, sokan vannak, de van azért egy pár kivétel is, nem kell általánosítani..ez kb olyan, mintha kijelentenénk, hogy az összes csúnya srác igazi agytröszt, szuper-intelligens és legalább 3 diplomája van..

gondolom ti is láttatok már csúnya srácot, aki hülye is volt egyben..:D

Nekem is sok imserősöm mondta, hogy nagyon szép vagyok (bár én ebben nem hiszek annyira) és miért vagyok még szűz, miért nincs pasim, stb..mondjuk azért mert vannak fontosabb dolgok is az életben..nem mondom, hogy nem vágyok egy pasira, mert jöhetne, de nem fogok hisztérikusan keresgélni, pánikolni, és plázacica sem leszek..nyelvvizsgára készülök, meg akarom szerezni a jogsit, jövőre érettségizem, és örülnék, ha felvennének egy jobb nevű egyetemre..


A barátaidra ne hallgass, csak irigykednek, hogy nekik nincs ekkora szerencséjük!

Amúgy ajánlom figyelmedbe a Túl jó nő a csajom című filmet. Az tipikusan erről szól!

2010. júl. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Sok ilyen helyzet van. Örülj neki, és vigyázz rá! :)
2010. júl. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok. Lehet, hogy annak a lánynak pont Te vagy az esete :) Nem minden lánynak a gazdag, jó kocsival járó, jólfésült macsók vagy a nyálgépek jönnek be, sőt, sok lányt ismerek, akik inkább az átlagos, egyszerű fiúkat szeretik, mint amilyen Te is vagy. Meg a külső nem minden, lehet valaki bármilyen szép, ha nem jófej, akkor nem kap normális társat.

És szerintem NEM ciki, ha valaki csinos és 17 évesen még szűz, hanem tiszteletre méltó! És a haverjaid nagyon hülyék, ha szerintük ciki!

Remélem, sokáig együtt lesztek még, sok boldogságot Nektek!

2010. júl. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Azt én is remélem, és köszönjünk! :)
2010. júl. 17. 20:51
 15/15 haggyámán ***** válasza:

Létezhet. ):

Tapasztalat: hidd el, hogy szeret. Persze ha nem akarod elveszíteni. És ne féltékenykedj. Egyáltalán ne. ;[

2010. júl. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!