Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiú-Lány barátság létezhet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-Lány barátság létezhet? Van okom féltékenykedni?

Figyelt kérdés

A kérdés arról szól, hogy a lánynak akivel együtt vagyok,van egy fiú barátja, akihez néha elmegy, illetve az a "barát" is megy hozzá...

14 éve ismerik egymást, úgy tudom...

Én személy szerint nem hiszek benne, de kiváncsi vagyok, hogy szerintetek okkal aggódom-e...Előre is köszönöm...22/f a párom 21


2009. febr. 24. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha van akár milyen fajta kölcsönös vonzalom a két ember között előfordulhat hogy valamikor elgyengülnek...
2009. febr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az en baratomnak is van 1 jo haverinaja akivel sok idot tolt de feltekenykedni nem kell ugyanis te vagy a parja s nem a masik,amig nem ad konkret okot,addig ne zavarjon annal rosszabb lessz.
2009. febr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy 14 év alatt 1000x összejöhettek volna, ha akartak volna??? Szerintem nem kell féltékenynek lenni.
2009. febr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Magyarán a lány volt kb 6 éves. Gyerekkori barát. Az teljesen más. Úúúúúúh, én el nem tudnám képzelni, h összefeküdjek Petivel (ugyanis ő a gyerekkori barátom, mindigis inkább fiúkkal barátkoztam, mint lányokkal, lány testvérem egy sincs.)

Szóval szerintem nem kéne túlaggódnod.

De ha nagyon nem bírod, akkor egyet tudok tanácsolni: kérdezz rá, hogy mit szoktak csinálni, és egyszer kérdezd meg, hogy mit szólna hozzá, ha te is mennél, amikor a srác, mert kíváncsi vagy rá, és szívesen megismernéd. :)

2009. febr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is van ellenkező nemű nagyon jó barátom, és hidd el kell is az ilyen, mert egy ilyen baráttól olyan dolgokat is meg lehet kérdezni amit az ember a párjától nem mer.

Szerintem semmi okod féltékenykedni.

2009. febr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat...Akkor megpróbálok megnyugodni, igaz eddig is azon voltam, de az a kisördög csak nem akar megszűnni...:S
2009. febr. 24. 17:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hosszú a barátság tényleg ne féltékenykedj.A barátomnak is van ilyen "barátnője",és egy percig se jutna eszembe rá féltékenynek lenni,pont azért,mert nekem is vannak fiú barátaim.Sőőőt,főleg fiúkkal barátkoztam mindigis inkább,és a barátom ezt teljesen megérti.Ne aggódj!
2009. febr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
létezik, ezt magamon tapasztaltam, 5. éve vagyunk együtt a bnőmmel és azóta egyikünknek sem volt oka semmire ami féltékenységet okozhatna, mondjuk az is igaz, hogy mi nem is keressük és nem is találjuk egymás között a konfliktusokat, de ha megbízol benne és úgy érzed hogy szeret annyira hogy megbízhatsz benne akkor semmi probléma nincs
2009. febr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az én barátomnak is van lány barátnője, de ha valami lehetett volna köztük, ha akartak volna bármit is az már megtörténhetett volna. ;) szóval ne aggódj Te se :)
2009. febr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van fiú-lány barátság....de többnyire valamelyik többet érez a másik iránt....SAJNOS. Tapasztalatból beszélek.
2009. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!