Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet ilyen lány vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet ilyen lány vagy csak én vagyok vak?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve járunk a barátnőmmel. Az a helyzet, hogy én csúnyácska vagyok, a barátnőm viszont egy gyönyörű (sokak szerint plázacica külsejű) lány. Már a kapcsolatunk legelejeén csodálkoztam, hogy szóbaáll egy magamfajtával. Ráadásul, mikor összejöttünk mind a ketten szüzek voltunk (17 évesen). Haverjaim szerint nem létezik, hogy egy ilyen kaliberű lány 17 évesen még szűz. Aztán eltelt 1év, még mindig együtt vagyunk. Tavaly tavasszal szétmentünk egy butaság miatt, de aztán ősszel újra összejöttünk és azóta is együtt vagyunk. Fél évig kb. külön voltunk, nekem akkor sem volt másik csajom, és azt mondja neki se volt pasija. Mikor összejöttünk ő már elkezdte az egyetemet. Nekem meg a haverjaim elkezdték szajkózni, hogy ott biztos, hogy meg fog csalni, meg tuti bepasizik, összejön valakivel, biztos hogy megdu*ják stb.

De nem így történt (legalábbis szerintem nem). Nem kollégista, minden nap bejár itthonról, az egyetemi bulikba nem megy el, inkább jön velem. Unokatsómat, aki ugyanabba a csoportba jár szoktam kérdezgetni, hogy mit csinál de ő is csak azt erősíti meg bennem, hogy hűséges hozzám.


Lehet, hogy én vagyok túlságosan kishitű és (ön)bizalomhiányos, hogy ilyenek járnak a fejemben, hogy megcsal.


De létezhet ilyen, hogy egy gyönyörű lánynak, aki akármelyik pasit megkaphatná pont egy ilyen egyszerű srác kell, mint én? :O


2010. júl. 17. 18:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek jön be a plázacica stilus.Nekem se.Talán ezért nincs annyi "kérője" a barátnődnek. 22/F
2010. júl. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Tudod, mi lányok nem mindig a kőkemény macsó legényekre bukunk.

Szerintem több van benned, mint amiről tudnál :).

2010. júl. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

szerintem te képzelsz magadról kevesebbet, mint ami vagy :)

Ha nem nézel ki olyan macsósan, akkor meg biztos olyan megnyerő a belsőd, hogy magadhoz vonzod a lányt :)

Hidd el, hosszú távon ez sokkal fontosabb, mint egy üresfejű, öntelt, bár kisportolt, jóképű csávó..akivel semmi értelmeset nem lehet csinálni a sexen kívül :S

2010. júl. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nincsen kérője? :DD - Ne tudd meg, mennyien zaklatták míg volt myvip-je... :)


Több van bennem, mint amiről tudnék? :O - Nem tudom, figyelj, nekem mondta már azt nem egy lány, hogy csúnya vagyok, pedig egyik sem volt olyan szép, mint a barátnőm.

Ráadásul a legtöbben, egy szerencsétlen kis lúzernek tartanak, de mikor jobban megismernek, akkor csak néznek, hogy hööööh!

2010. júl. 17. 18:41
 5/15 anonim ***** válasza:

Ne aggódj..

Ha szeret nem fog megcsalni.. egyébként attól mert szép lehetett szűz.. nekem is mondják hogy szép vagyok és mégis 18 évesen vesztettem el mert nem akartam holmiféle pasinak odaadni..

2010. júl. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha szeret, nem fog megcsalni, ezt tudom én is, de nem értem, hogy az osztálytársaim miért mondoggatják, hogy az egyetemen úgy is megcsal majd meg, hogy olyan nincs, hogy ne csaljon meg egy ilyen lány. Annyira belémbeszélték ezt, hogy kezdek féltékenykedni. :S
2010. júl. 17. 18:45
 7/15 Voltaire válasza:
0%
Lehet energiavámpír.
2010. júl. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Léteznek még normális lányok ;)Nem feltétlenül r_banc az,akire sokan hajtanak.:D

Örülj a barátnődnek,becsüld meg:)(Y)

2010. júl. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

én nem tudom miért hozzák egyesek össze a szépséget a szüzesség hiányával, vagyis aki szép lány, már feltétlen 16 évesen ciki , ha szűz ?

Egy szép lánynak is vannak ugyanúgy értékrendjei, jó nem mindnek ,de ez az általánosítás, hogy szép lány csak ribi lehet, meg plazacica stb.


Nem minden lány és a szép , dekoratív lányok sem a nagyon szép fiúkra buknak ! Persze a külső is számít,legalábbis kell lennie vminek , ami megfogja elsőre a lányt és meg akar ismerni , biztos vagyok benne, hogy benned is van vmi, amiért érdemes veled megismerkedni !

ezt meg verd ki a fejedből, hogy csúnya vagy, legyen önbizalmad az már egy fél siker !

Ha mindent megadsz a barátnődnek , amire vágyik a kapcsolatban , akkor nem fog megcsalni,főleg nem azért , mert egyetemre ment ! ha meg akarna csalni, ahhoz nem kell egyetem, buli stb.

2010. júl. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A haverjaid irigyek, csak fel akarnak idegesíteni, vagy szerintük poénos, ha ezt mondogatják, franc se tudja, vannak ilyen emberek. Egyik barátnőm kapcsolata pont arra ment rá, hogy a pasija munkatársai egyfolytában sugdostak a srác fülébe, az meg egy idő után el is hitte.

Leírás alapján a barátnőd nem azért ment egyetemre, mert ott sok a jó pasi,hanem mert tanulni akar. Ha meg akarna csalni, ahhoz még az utcából se kellene kimennie.

Az ilyen haverokra szarni nagy ívből, húzd ki magad, hogy ilyen klassz barátnőd van, és mosolyogj az irigyeken, valószínűleg nincs magánéletük, azért kell a tiéden csámcsogni.

Valószínűleg azért kellesz a barátnődnek, mert olyan vagy, amilyen. És ha bármelyik pasit megkaphatná, de ő téged választott, akkor valószínűleg nem vagy tucatáru, hanem különleges.

2010. júl. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!