Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezhet olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezhet olyan, hogy egy fiúnak az első lány aki lesz az életében meg is marad élete végéig?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 18:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen
2011. jan. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Igen. A párommal erre jó példák vagyunk.


37/F

2011. jan. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
gratulálok nektek és további sok boldogságot :)
2011. jan. 17. 18:20
 4/14 anonim válasza:
100%
nagyapámék 59 évig éltek együtt. a papa érettségijétől tavaly szeptemberig, amikor sajnos a mamám meghalt. létezik ilyen. 19f
2011. jan. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

De ezek a példák, nem 21. századiak.

Már a 37 évesre is mondhatjuk, hogy nem mai, már ne haragudj, nem bántásból mondom.

Mai 18-19 éves fiúk, ha bírják addig, vagy 16-17 éves fiúk aligha fogják leélni az életüket az első barátnőjükkel!

2011. jan. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
én kifogom :O ^^
2011. jan. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen. De ez nem csak a srácon múlik. Én ennek örülnék, ha így lenne. (24/f)
2011. jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

utolsó, mér a srácon múlana csak, a lányon ugyanúgy múlik


lehet, de nagyon ritka, általában az embereknek megtetszhet más is, vagy ha hűtlen az egyik, vagy sokat veszekednek, féltékenykednek az megölhet egy kapcsolatot


pl a pasimat megcsalta az első nője, dem égis a paism hagyta el pont ezek miatt

hiába első szerelem, attól engem még sokkal jobban szeret, mint egykor azt a lányt


sőt a csaj után volt még pár barátnője, de párom sose csalt meg senkit

ha engem ismer meg legelőszőr ap árom, akkor lehet már évek óta együtt lennénk és mi lennénk egymásnak az első és egyetlen, utolsó

de nem engem ismert meg előbb, ahogy én se őt, és így sokat csalódott

de legalább már tudja h a gyerekszerelem az csak fellángolás volt, és ennyire szerlemesek még snekibe sem voltunk mint most

és sztem ha elmúlana, akkoris ez a kapcai lenne a legfelejthetetlenebb

2011. jan. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
anyum és apum 17 évesen jöttek össze, első szerelem volt mindegyiknek, most 43 évesek és még mindig szeretik egymást *.*
2011. jan. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ritka, de létezik ilyen. Hozzáállás kérdése is.
2011. jan. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!