Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezhet olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezhet olyan, hogy egy fiúnak az első lány aki lesz az életében meg is marad élete végéig?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 18:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A bátyám és a (mostmár) felesége 14 évesen összejöttek, 23 évesen házasság, gyerekek, azóta is együtt vannak.
2011. jan. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
én csaj vagyok.. az első barátommal fél évet voltam együtt.. a mostanival már 1 éve.. és úgy érzem h sosem fog elmúlni.. igaz még csak 15 vagyok, szóval lehet azt mondjátok, h ezt csak most gondolom így, mert fiatal vagyok.. de nem. :) nagyon jó érzés.
2011. jan. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
remélem van.
2011. jan. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

én is szeretnék az elsővel maradni , életem végéig.. nem kell más:)

ez a legszebb amikor csak egymáséi voltatok egy életen keresztül:)

2011. jan. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!