Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szex aranyérrel?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az a gondom, h kb. 15 éves korom óta aranyérrel szenvedek, többször műtötték, szétvagdosták (bocsi), stb..., de mindig visszajön. Pár éve találtam egy jó, receptre kapható krémet, amivel “kordában tartom”, kb. megváltás számomra. Nah és a lényeg, hogy a párom kitalálta, h análozni szeretne, úgy, h nagyon jól tudja, ott volt velem/mellettem, amikor a sebészeten kínoztak pár éve, aztán több hétig szenvedtem vele itthon, volt, h szó szerint járni sem tudtam - aki nem tudja, ennek ugye több fokozata van, az enyém a legsúlyosabb. Hozzá tartozik, h amúgy sem vagyok oda a gondolatért, de talán ha ez a gondom nem lenne, a kedvéért megpróbálnám, de így nem vagyok hajlandó. Szerinte önző vagyok, és a problémám csak kifogás, hiszen már nincs is, szerintem meg ő az önző, amiért ennyire nincs tekintettel az egészségemre - bár azt én is érzem, h a gondom “kényelmes kifogás”, de mondtam neki, h ha nem lenne, és én akkor sem akarnám, akk mi lenne? Erre mondta, h akkor rá tudna venni, mert (kicsit leegyszerűsítve írom) ha szeretem, akkor megteszem, amit kér.

Én úgy érzem, h nekem van igazam, mármint ha szeretek valakit, akk nem “kényszerítem” olyasmire, amit nem akar, akkor meg főleg nem, ha nyilvánvalóan súlyosbítanám vele az eü-problémáját... fiúk, tényleg ennyire baromi fontos az análszex, vagy csak az én párom ilyen? Ill. lányok, ti egy ilyen helyzetben engednétek a párotoknak? Köszönöm a véleményeket/válaszokat.

23/L

U.i.: azért írtam ide, és nem a szex vagy egészség kategóriába, mert nekem ez konkrétan egy párkapcsolati probléma nálunk



2019. okt. 25. 17:00
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%
Együtt vagy még vele?😂
2021. jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:
100%
Remélem már nem vagytok együtt csajszi!! Jobbat érdemelsz. A punci ugyis jobb belulrol mint a fenek igy alapvetoen. Ha nem tartotta ezt tiszteletben akkor takaaaa. Puszi. Legyen szep napod/heted/eved/eleted. Stay safe :3
2021. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!