Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szex aranyérrel?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az a gondom, h kb. 15 éves korom óta aranyérrel szenvedek, többször műtötték, szétvagdosták (bocsi), stb..., de mindig visszajön. Pár éve találtam egy jó, receptre kapható krémet, amivel “kordában tartom”, kb. megváltás számomra. Nah és a lényeg, hogy a párom kitalálta, h análozni szeretne, úgy, h nagyon jól tudja, ott volt velem/mellettem, amikor a sebészeten kínoztak pár éve, aztán több hétig szenvedtem vele itthon, volt, h szó szerint járni sem tudtam - aki nem tudja, ennek ugye több fokozata van, az enyém a legsúlyosabb. Hozzá tartozik, h amúgy sem vagyok oda a gondolatért, de talán ha ez a gondom nem lenne, a kedvéért megpróbálnám, de így nem vagyok hajlandó. Szerinte önző vagyok, és a problémám csak kifogás, hiszen már nincs is, szerintem meg ő az önző, amiért ennyire nincs tekintettel az egészségemre - bár azt én is érzem, h a gondom “kényelmes kifogás”, de mondtam neki, h ha nem lenne, és én akkor sem akarnám, akk mi lenne? Erre mondta, h akkor rá tudna venni, mert (kicsit leegyszerűsítve írom) ha szeretem, akkor megteszem, amit kér.

Én úgy érzem, h nekem van igazam, mármint ha szeretek valakit, akk nem “kényszerítem” olyasmire, amit nem akar, akkor meg főleg nem, ha nyilvánvalóan súlyosbítanám vele az eü-problémáját... fiúk, tényleg ennyire baromi fontos az análszex, vagy csak az én párom ilyen? Ill. lányok, ti egy ilyen helyzetben engednétek a párotoknak? Köszönöm a véleményeket/válaszokat.

23/L

U.i.: azért írtam ide, és nem a szex vagy egészség kategóriába, mert nekem ez konkrétan egy párkapcsolati probléma nálunk



2019. okt. 25. 17:00
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
97%
Milyen helyzetben engedném? Abszolút semmilyenben. Már a megfogalmazás is, hogy "engedem", benne van, hogy nem akarom, csak odaadom használatra a testem.
2019. okt. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
#18 szerencsés vagy, jó lenne, ha az én párom sem vágyna erre... nagyon köszönöm a válaszod.
2019. okt. 25. 17:49
 23/42 A kérdező kommentje:
#21 Igen igazad van, én is ezt érzem, csak ugye nekem van egy baromira nem kényelmes kifogásom...
2019. okt. 25. 17:51
 24/42 lizzi77 ***** válasza:
100%
Nem kéne próbálkoznod ilyennel.Ha többször műtöttek akkor ott hegesedés van, ergó, nem rugalmasak a szövetek, meg ezek szerint eleve nem túl jók a záróizmaid,hatalmas károkat okozna, akár visszafordíthatatlant is, aztán egy életen át szenvednél miatta.Olyat is olvastam, hogy extrém esetben átszakadhat a végbél fala a hüvelybe...hiányzik ez neked???
2019. okt. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
19%
Minden aranyér más úgy tűnik, nekem is van, de csak nagyon ritkán tapasztalok belőle bármit is, főleg hasmenés vagy szorulás idején, de ezenkívül, mintha nem is lenne.
2019. okt. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

Csodálom a türelmed a pasi felé. Én már kibsztam volna a kívánságával együtt. Menjen turkáljon más se.ggében.

Detralex,Diozmin tbl-t próbáltál már rendszeresen szedni? Egészen jól karbantartja. Nekem is van, szedem. Az egyik sebészünktől tanultam, hogy roham esetén 2 napig 3x2 tbl, utána 3x1 amíg el nem fogy.

2019. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
97%
Remelem sosem fogod beadni a derekad.
2019. okt. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
97%
A tested és a rossz döntéseit az egész életedben elkísérték. Ez a pasi nem hinném.
2019. okt. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
88%
Nem lennek vele kapcsolatban egy percet se tobbet. Semmi ertelme. Az ilyen faszi lesz kesobb az, aki szerint te csak vakarod a valagadat egesz nap (ertsd otthon vagy gyerekkel), semmit nem csinalsz, minden kifogas es kulonben is miert nem az o herei elott megy a le nap, hiszen mindenki mas gondja csak hulyeseg es azert van hogy ofensege akarata ne teljesülhessen. Percet ne pazarolj ra. Ha meg nem kepes egeszsegugyi problemakat felfogni, akkor meg alapbol ertelmileg visszamaradott, akkor meg azert kell tole megszabadulni azonnal.
2019. okt. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd neki, lehetne ennyi esze!
2019. okt. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!