Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szex aranyérrel?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az a gondom, h kb. 15 éves korom óta aranyérrel szenvedek, többször műtötték, szétvagdosták (bocsi), stb..., de mindig visszajön. Pár éve találtam egy jó, receptre kapható krémet, amivel “kordában tartom”, kb. megváltás számomra. Nah és a lényeg, hogy a párom kitalálta, h análozni szeretne, úgy, h nagyon jól tudja, ott volt velem/mellettem, amikor a sebészeten kínoztak pár éve, aztán több hétig szenvedtem vele itthon, volt, h szó szerint járni sem tudtam - aki nem tudja, ennek ugye több fokozata van, az enyém a legsúlyosabb. Hozzá tartozik, h amúgy sem vagyok oda a gondolatért, de talán ha ez a gondom nem lenne, a kedvéért megpróbálnám, de így nem vagyok hajlandó. Szerinte önző vagyok, és a problémám csak kifogás, hiszen már nincs is, szerintem meg ő az önző, amiért ennyire nincs tekintettel az egészségemre - bár azt én is érzem, h a gondom “kényelmes kifogás”, de mondtam neki, h ha nem lenne, és én akkor sem akarnám, akk mi lenne? Erre mondta, h akkor rá tudna venni, mert (kicsit leegyszerűsítve írom) ha szeretem, akkor megteszem, amit kér.

Én úgy érzem, h nekem van igazam, mármint ha szeretek valakit, akk nem “kényszerítem” olyasmire, amit nem akar, akkor meg főleg nem, ha nyilvánvalóan súlyosbítanám vele az eü-problémáját... fiúk, tényleg ennyire baromi fontos az análszex, vagy csak az én párom ilyen? Ill. lányok, ti egy ilyen helyzetben engednétek a párotoknak? Köszönöm a véleményeket/válaszokat.

23/L

U.i.: azért írtam ide, és nem a szex vagy egészség kategóriába, mert nekem ez konkrétan egy párkapcsolati probléma nálunk



2019. okt. 25. 17:00
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamit nem akarsz megtenni a szexben, azt ne tedd meg! Pláne akkor, ha félsz tőle, vagy taszít az adott dolog.

Azzal is egyetértek, aki szerint a kisfarkúak, meg a dominanciamániások erőltetik ezt a témát.

Ne hagyd magad érzelmileg zsarolni, kérdező. A szex kétemberes történet. Minden megengedett, amit mindkét fél akar, de minden tilos, ami valamelyik fél számára kellemetlen.

2019. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
93%
18. Vagyok, köszönöm szépen:) De csak hogy értsd: a szerető tàrs semmi olyat nem erőltet ràd amit nem akarsz. Pl az én férjemet ugyan az anàl nem érdekli, arra viszont pl vàgyna, hogy engem együtt làsson egy màsik nővel. Ő semmit nem akar tőle, csak szeret csajokat nézni együtt😆 ( neki ez nem lenne megcsalàs) DE!!!! Mivel tudja hogy teljesen heteroszexuàlis vagyok, semmi leszbikus hajlamom nincs, plusz én viszont megcsalàsnak élném meg, ( valamint nem vonzanak a csajok), ezért elfogadta, hogy nem fog teljesülni ez a vàgya. Ennyi.
2019. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
0%
32-es, és nem félsz, hogy emiatt elhagy? Hogy ott motoszkál benne valami, amit te nem adsz meg neki? Mert én ettől parázok.
2019. okt. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%

A problémád nem múlt el, csak jelenleg (!) tünetmentes vagy. De bármikor visszajöhet, függetlenül az anális szextől. Épp ezért lenne felelőtlenség kísérletezgetni ezzel.

A barátodnak meg fontosabb a farka, mint a te egészséged, ráadásul gusztustalan módon próbál manipulálni. Én a helyedben kivágnám ezt az önző gyökeret.


Egyébként a feleségemnek iszonyat jó feneke van és egyszer felvetettem én is neki tizenéve ezt a témát, de közölte, hogy nem szeretné, fájdalmas meg amúgy is gusztustalannak tartja és azóta nem feszegetem, elfogadtam, hogy nem akarja és kész. Egyébként meg nagyon jó a szex, és nyilván nem akarok fájdalmat okozni annak akit szeretek, mert az a célom, hogy neki is jó legyen. A barátoddal nagyon nem stimmel valami.

2019. okt. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora bunkó! Nem maradnék ilyen emberrel, az biztos..
2019. okt. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

33. Nem félek hogy elhagy. Miért tenném? Lassan 10 éve együtt vagyunk. Ha akkora létszükséglet lenne ez a dolog neki, rég keresett volna olyat aki megteszi. De szeret, és érett annyira, hogy elfogadja, az ember nem feltétlen kaphat meg mindig mindent amit akar, az élet nem így működik. Ennyi.

Ha gyereket akarna, akkor is el kellene hagynia, ezt már az esküvőnk előtt is tudta, de nem tette meg. Mert azt mondta, én jobban kellek neki, és fele ennyire se tudna màssal boldog lenni, màst szeretni. Sokszor beszéltünk erről is.

Én nem köteleztem arra, hogy velem legyen, felnőtt ember, tiszta mély érzésekkel, engem vàlasztott és ennyi. Soha nem akart megvàltoztatni. 32 voltam.

2019. okt. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, valaki írta a Detralexet, természetesen azt is próbáltam még az elején, de nem volt elég....

Leültem beszélni a párommal erről az egészről, megmondtam, h szerintem baromi önző a hozzàállása, stb... végül megmutattam neki ezt a kérdést + a válaszokat... először kiakadt, h én “kitetegetem” a dolgainkat, stb..., én kvázi kiröhögtem, h egy anonim fórumon hogy lenne már “kiteregetés”... felhoztam neki, h látod, más nők ezért szakítanának is, de felajánlottam neki, h ha neki ez ennyire fontos, akk menjen hivatásoshoz, akit fenékbe dughat, na azon kiakadt, h miket képzelek róla, h megcsalna emiatt.... egyelőre nem jutottunk dülőre, egy barátjànál aludt tegnap is meg ma is...

2019. okt. 27. 13:51
 38/42 anonim ***** válasza:
100%
Azért én remélem, lelkileg erősödsz majd az életed során. Ha komolyan gondoltad a prostis dolgot, az szomorú.
2019. okt. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Ha szeretne egy cseppet és volna empátia (együttérzés) benne, ilyesmit szóba sem hozna, hanem annak örülne, hogy javult az állapotod.
2019. dec. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalt, idősebb férfiként mondom: hagyd ezt a "palit" a francba. Remélem, már megtörtént.
2019. dec. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!