Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Az egész ott kezdődött hogy 10 évvel ezelőtt mikor 9 éves voltam anyámék állandóan a Vad angyalt nézték és nekem is azt kellett. Azóta soha nem néztem egyetlen ilyen sorozatot se. Most van egy lány akivel nagyon jóban vagyunk és ő is kezdett hajolni a dolog felé hogy komolyabban legyünk. De egy pár napja összekaptunk egy kis hülyeségen és azóta nem is nagyon beszéltünk. Valamelyik nap láttam az rtl-en reggel egy sorozatot amiben Natalia Oreiro játszik megint és azóta nézem folyamatosan, még egy fan klubba is beléptem az interneten. A lány őrülten hasonlít rá...mintha őt látnám mindig a filmbe...az hogy hasonlít rá az tényleg komoly mintha iker testvérek lennének de persze van eltérés. Folyamatosan az ő zenéit hallgatom, azt a 3-at ami a legjobban tetszik nekem mint pl.: http://www.youtube.com/watch?v=DmcD_UOj2l8&feature=related

A történtek óta nem alszok este mert állandóan zakatol az agyam és enni sincsen étvágyam. Már elolvastam vagy 5-ször Natalia élettörténetét . Olyan mintha már bele lennék szerelmes és teljesen össze vagyok zavarodva. Lehet hogy csak azért mert azt a barátnőmet helyettesíti akivel összevesztem és már régebben láttam?? Segítsetek mert teljesen kivagyok bukva és össze vagyok zavarodva:(:(

19/F


2010. júl. 16. 22:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ránts rá a kolbászra, pajtás!
2010. júl. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ne haragudj de ez nagyon poénos =DDD

3 percig szakadtam x))

biztos hogy 100%-osan hetero vagy:D?

2010. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Persze ez nem is lehet kérdés....akkor nem lennék kibukva egy lány miatt...nem??xD
2010. júl. 16. 22:30
 4/14 anonim ***** válasza:
Nézz hupikék törpikéket. Hidd el segít!
2010. júl. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

[link]


Nézd a képet és küzdd le a démonokat, amik azt sugallják: Rántsd rá rántsd rántsd rántsd rántsd rántsd rántsd rántsd

2010. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi szépen az eddigi segítő válaszokat.:( Várok még hasznosakat!
2010. júl. 16. 22:33
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem azzal van baj hogy ráakarok rántani...:)xD hanem hogy nem tudom hogy mit csináljak...mióta összevesztem a lányal nem beszéltünk (de még mindig őrülten szeretem). És már mióta nézem a filmet olyan mintha Natalia-ba lennék szerelmes basszus vagyis nem tom eldönteni már hogy kibe:( Lehetséges az hogy valahogy a tudatomba benne van hogy a lánnyal vagyok mert nagyon hasonlít rá?:(
2010. júl. 16. 22:36
 8/14 anonim ***** válasza:

Yea, Yeah, Yo,

Fuck this, you want to leave like this

I thought you cared to think I wouldve theifed that shit

Now your coming back at me like you need my kiss

Fuck that you don't even just to me you don't exist

Your only with me to see if I could achive this

It's not the cheive you never think I'll never please you with

Please dive into infested razors you mistreated bitch

You need to leave my grip because I don't need this shit

I got enough problems to face with these conseded kids

Who built beef with me everytime I speak or spit

For the gallisters because my stalist deepest pits

Fuck that and fuck you hoe beleive in this

2010. júl. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Te vagy az életem!
2010. júl. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
........
2010. júl. 16. 22:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!