Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbálkozzak-e 3. személyként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak-e 3. személyként tenni bármit, ha az élete fog rámenni a rossz kapcsolatára? (Öngyilkosság)

Figyelt kérdés

Én egy nő vagyok, akivel ez a férfi kikezdett, majd visszament az exéhez. Velem viszonylag boldog volt, szeretett, de hát nyilván a toxikus bolond nő a nyerő.


Viszont én tényleg szeretem őt, és nagyon nincs rendben a férfi. No-contactban vagyunk már jó pár hónapja, de rohamosan látszik rajta, hogy tönkrement. Lefogyott, nem ad magára, sokszor látni kocsmában is pedig nagyon fiatal. Néhányszor próbált velem kapcsolatba lépni de a buszkesegem miatt ignoráltam. Sajnos nagyon közel lakunk ezért látom, hogy kb 2 hetente vesznek össze költöznek külön, majd vissza. A családja már teljesen feladta. Sajnos az egész városrész már rajtuk röhög, annyira gáz a kapcsolatuk.

De az a baj, hogy nagyon sokat beszélgettünk régen és már akkor is az öngyilkosság szélén állt ez az illető, 90%ban a nője miatt. Fáj kimondani, de simán kinézem belőle, hogy addig fajul, hogy egy újabb vitánál inkább megöli magát…. Már közös barát is mondta, hogy kezd elmenni az esze. Nekünk volt sok mély beszélgetésünk, tudom mi van benne, és nem tudom meddig bírja. De bármit tesz a nő, visszatáncol hozzá. Fültanúja voltam hogy egy megcsalás kiderülésénél konkrétan ordítva sírt, hogy nem akarja elveszíteni…. (???)


Szerintetek én tudok bármit tenni? Anélkül hogy elveszítsem a buszkesegem? Mert azért elég csúnyán elbánt velem nem akarok részletekbe belemenni, de nekem is kb terápia kellett, hogy feldolgozzam mennyire megalázott és átvert. A nő miatt.


Viszont én tényleg szeretem… de félek, hogy tényleg ez lesz a veszte szó szerint. Tudok én bármilyen hatással lenni rá szerintetek, ha megkeresem? (Tudom hogy jól fogadná a megkeresésemet).

Vagy hagyjam, mert csak a karma dolgozik…. ?


ma 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Exemmel ugyanígy vagyok csak én vagyok a pasi és a csaj ugyanezt csinálja mint az exed, én már elengedtem a dolgot. Ezt javaslom neked is, ne tedd tönkre magad ilyen ember miatt. Megérdemlik a sorsukat, ők választották.
ma 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Te is eléggé furcsa vagy, némi túlzást érzek az írásodban. "Az egész városrész rajtuk röhög". Ilyen nincs. Te vagy kárörvendő. Mit akarsz még ettől a pasitól, úgy őszintén???? Hogy majd téged fog szeretni? Nem fog.
ma 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja kettes vagyok: az exem összejött a szeretőjêvel, engem kidobott, ahogy a saját lányáa is. Nevetséges a kapcsolatuk, nem is lehet annak nevezni. Nem kell velük foglalkozni. Keress mást te is.
ma 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó izmosak lehetnek már ennyi költözéstől.
ma 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha a családja és a barátai sem tudják észhez téríteni, te se fogod tudni. Maradj ki belőle, a saját érdekedben. Ő választotta ezt, az ő felelőssége, ha tönkreteszi az életét. Értem, hogy rossz látni, de nem tudsz mit csinálni vele, téged is azért hagyott el, hogy inkább vele legyen és most se tudnál olyat csinálni, ami miatt végre nem azt a nőt választaná. Látod, a megcsalás se volt elég, akkor is őt akarja.
ma 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen beteg vagy basszus. Előadod, hogy te szerelmes vagy ebbe az emberbe, SZERELEMES! De attól tartasz, hogy meg fogja öli magát DE a lényeg az, hogy te ne veszítsd el a büszkeségedet!! Te nem érzed ebben hogy ordít az ellentmondás és hogy te rohadtul nem vagy szerelmes, hanem valami furcsa, valszeg traumából eredő kötődésed van ehhez az emberhez és próbálsz tüsténkedni??? Emellett csak a külsőségek érdekelnek, a büszkeséged, meg azt is elsők között emlegeted, hogy mit mondott A VÁROSRÉSZ! Rohadt fontos információ! (NEM)

Baromira nem vagy szerelmes, és ülj le egy pszichológussal egy pár évre és gyógyulj meg! A pasit meg hagyd békén mert nem kellettél neki! Tiltás, törlés mindenhonnan! Karma dolgozik ja persze.... nem dolgozik semmilyen karma, te tehetnél az életedért azzal, hogy a kezedbe veszed az irányítást és nem törődsz azzal, aki otthagyott.

ma 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az öngyilkosság egy döntés, nem te ölöd meg és hidd el hiába lennél mellette ha öngyilkos akar lenni megteszi akár még többször is egymás után még nem jár el sikerrel. A családja se tud rajta segíteni ha ő saját magán nem akar. Neked semmi közöd hozzá és ne pampogj büszkeségről mert semmi önbecsülésed nincs.
ma 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nő az nem veszélyes pl rád? Mennyire bolond? Valami kezelésre kellene járnia.
ma 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!