Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ilyen buták a tizenéve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen buták a tizenévesek?

Figyelt kérdés

Olvasgatva a kérdéseket, meg a válaszokat, durván elkeserítő a kép. Ugye ez nem egy reprezentatív minta?

2-3 hetes együttjárások, meg 14-15 éves kori szexuális élmények, meg "a barátom ránézett a barátnőmre, jaj, akkor most megcsal?" típusú kérdések. A rendszeresen felmerülő vulgáris kifejezésekről ne is beszéljünk.


2010. júl. 16. 11:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Welcome to the real world. Wake up Neo.
2010. júl. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Azért annak örülök, hogy ide most írtak olyan tizenévesek, akik hasonlóan problémának látják azt, amit én problémának látok. Szóval, akkor úgy érzem, van még remény :)
2010. júl. 16. 12:14
 13/18 anonim ***** válasza:

második válaszoló vagyok:



Persze, mindig vannak kivételek....csak az a baj, hogy általában nagyon kevesen vannak/vagyunk jelen esetben/ ahhoz, hogy megváltozzon a helyzet...meg a média is ugyanezt sugallja...Ott sem pl az igazi érzelmek kerülnek előtérbe, hanem a szex, a pénz meg stb....Meg hogy mindenki legen minél menőbb....Az is felháborító amúgy, hogy a kis 13-15 éves lányok 18-25 éves pasikkal járnak:O Meg szerintem azok a férfiak is szánalmasak akik rámennek az ilyen kislányokra....aztán a lányok meg menőznek a barátnőiknél ezzel....nálam az osztályban majdnem minden lánynak 28-32 éves paija van! 16-17 évesen. Aztán eleinte ott menőznek vele, ha meg egy szex után kidobja őket a pasi akkor csodálkoznak.....Tudom, mindig az az indok, hogy a korukbeli fiúk neme lé érettek, ezzel nem vitatkozom, sokan nem azok, de vannak kivételek.


17/F

2010. júl. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele,de az osztálytársnőim szerint ciki,hogy én 18 évesen szűz vagyok,meg barátom is egyszer volt 5 hónapig jártunk,de én úgy vagyok vele,hogy nem foglakozok velük,de tényleg szánalmas amit művelnek a 12-13 évesek.Ebben a korban úgy tűnik,muszáj megfelelniük a többi korosztálynak,hogy ők ne legyenek kiközösítve emiatt.De nem csak a szex,hanem drog,sör,cigi és a magamutogatás.
2010. júl. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

második válaszoló:

Nagyon igazad van. Ezen én is eléggé megrökönyödtem, hogy milyen fejlődésben visszamaradott lelkűek azok a harmincas pasik, akik középiskolás lányokkal kezdenek. Nekik már a családalapításon kellene gondolkozniuk, nem kis butuska libákkal lógniuk.

2010. júl. 16. 13:00
 16/18 anonim ***** válasza:

Sajnos nagy többségben igen. De azért vannak kivételek. Én most vagyok 15, tartós kapcsolatom van (ez az első ^^), és még eszem ágában sincs szexelni. Minek elsietni, előttem az élet. :D

Sajnos elterjedt az a nézet, hogy minél több emberrel voltál együtt -igen, az ágyban is!-, annál menőbb, annál "felnőttesebb" vagy. Csak azt már nehéz megérteni, hogy a felnőtteség nem ettől függ. Mert elmondhatja egy 14 éves csajszi, hogy már a 10. pasival fekszik le, ettől még nem biztos, hogy lekileg, szellemileg elég érett. Sőt, biztos, hogy nem.

A másik meg a felvílágosultság. A jobb iskolákban vannak felvilágosító órák, és ha ezek még elég tudományosak is, akkor is le lehet belőle szűrni a lényeget. A hiányosságokat pedig sok helyről lehet pótolni: internet, könyv, szűlőktől is lehet kérdezni. Egy rendes családban az ilyesfajta kérdésekre a szülők készségesen válaszolnak, segítenek.

És az agyrém kerülget a "13 éves vagyok, még szűz. Nagyon gáz?" és "Szexeltem a barátommal, nem védekeztünk, ugye nem vagyok terhes?" típusú kérdésektől. Minek csinálni, ha nincs tisztában vele az ember? Ennyi erővel én is elkezdhetnék műteni egy embert. Minek utána nézni, megtanulni, hogyan kell...? Tudom, picit rossz példa, de értitek a lényeget. :)

Amúgy annyira idegesítő az osztályomban a sok kis p.icsa, ahogy kiteszik mindenüket (mini szoknya, magas sarkú, cicanaci, és tonnányi smink), játszák az eszüket a srácoknál, járnak velük, hogy legyen valakijük, aztán 1 hét múlva dobják másért.

2010. júl. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Tényleg ilyen buták.
2010. júl. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
többek közt ja:| amúgy jót röhögtem az első kommenten
2010. júl. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!