Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyunk mi nők ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyunk mi nők ilyen naivak és buták?

Figyelt kérdés

Van 1 férfi,több mint 1 éve nyújtjuk úgy mond a rétest(Pl hívják őt Lajosnak),nekem volt egy fél éves kapcsolatom mással(Pl hívják Péternek),majdnem esküvő lett belőle,de aztán valami történt esküvő előtt,ami nekem egy jó ürügy volt,ahhoz,h lefújjak mindent,és hazajöjjek...Mi után hazajöttem,rá 2 napra kibékültem a Lajossal,átbeszéltük,h valószínűleg ez részemről mint menekülés volt előle!De Lajos nem tudja viszonozni az érzéseimet,viszont én annyira kötőtök hozzá,hogy így is megfelel!Vagy is azt mondja,h ő nem érez semmit,de akkor miért békültünk ki?Miért keresett mindig amikor nem laktam itthon?Miért jön mindig ha segíteni kell?Ebbe a fél évbe volt neki más valakije,de nem lett a kapcsolatból senki...egy szónak is száz a vége,h mind a ketten próbáljuk más oldalán,volt h "szakítottunk",de 1-2 hét múlva úgy folytattuk,mint ha mi sem történt volna!Lesz belőlünk komoly pár,vagy csak jól megértjük egymást?

Tavaly nyáron amikor kezdődött a románcunk,akkor valami szinten felvállaltuk egymást,de nem történ semmi komoly köztünk,viszont telefonon nagyon sokat tartottuk a kapcsolatot...most történt,de nem tartjuk úgy a kapcsolatot,és nem akarja,h ki tudódjon...Vélemény?


2011. júl. 28. 09:20
 1/5 napietus ***** válasza:

te vagy naiv és buta egyedül :D


kérdésre: ez a pasi nem akar tőled semmit. tényleg semmit. ha ezt megpróbálod elfogadni, könnyebb lesz az élet :)

2011. júl. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Mert csak a külső számít nektek, és addig maradtok egy pasival, amíg nem találtok egy még jóképűbbet.
2011. júl. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De barkivel vtam,barki oldalan probaltam mindig v.tertem hozza,es szeretem is!
2011. júl. 28. 10:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
hát megmondta, hogy nem érez irántad semmit... felesleges reménykedni:( persze kínozhatod magad, hogy hátha változik, de őszintén, úgy gondolom, hogy nem fog. itt csak te jársz pórul.
2011. júl. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

Tökéletes a kérdés!


Azért vagytok ilyenek, mert az érzelmeitek irányítanak. Az érzelmek fontosak, de optimális döntéseket nem - vagy nagyon ritkán - inspirálnak.

Esetedben adott egy srác, aki nem érez irántad semmit, viszont tökéletesen kijön veled, van mellette egy asszony, ami jó. A kérdés, hogy neked ez így jó e, mert akár biztonságosan, nyugalomban le is élhetitek így az életeteket, de, ha neked ez kevés, akkor ne az iránta érzett kötődésed győzedelmeskedjen a józan ész felett!

2011. júl. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!