Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen naívak a tizenéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen naívak a tizenéves lányok?

Figyelt kérdés

Sok lány azt hiszi hogy az első szerelme az igazi, hogy soha nem tudna mást annyira szereteni ha vége lenne a kapcsolatnak. Sztem túlságosan ragazkodnak a pasijukhoz!!! Egy-két éva járjnak vele, de már azon gondolkodnak hogy hogy fognak kinézki az esküvői képen! :):):) Amikor mkinek nyílvánvaló hogy a srác csalja őket, akkor sem hajnalndok beismerni maguknak!!!

Szörnyen naívak a fiatal lányok!!


Amúgy én is lány vagyok, csak idegesít ha vki ilyen ostoba!


2009. máj. 2. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Egy nagy mesevilágban élnek, álmodoznak a szőke hercegről és nem akarnak ebből felébredni. (Saját tapasztalat, vmikor én is ilyen voltam, viszon pár pofára esés után már máshogy látom a dolgokat.)

L, 18

2009. máj. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom abban mi rossz van hogy álmodozunk...

1 éves kapcsolatom van nagyon sok emberrel jártam azelőtt és ugymond "kiéltem magam"

nekem már nem kell senki más csak a mostani barátom... és én is szoktam ilyenekre gondolni, hogy talán ő lesz a férjem.. sosem tudhatod... vannak olyan emberek akik öszejöttek tiniként aztán összeházasodtak most meg idős emberek és még mindig együtt vannak !!! erről ennyit...

2009. máj. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Első vagyok, nem nincs benne semmi rossz ha álmodozol, de tudnod kell hol a határ...Szeretek álmodozni, de egy dolog álmodozni és másik pedig az álmaim miatt naívan viselkedni.
2009. máj. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
A kérdésedben benne van a válasz! Azért, mert tizenévesek! Mikor óvodás voltál is papás-mamást játszottál, nem?
2009. máj. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Azért, mert még nincs elegendő élettapasztalatuk.

22/L

2009. máj. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
jajj már..minek kell ilyen pesszimistának lenni? én 18 évesen ismertem meg a páromat..ő volt az első..1 hónap után összeköltöztünk..fél év után, gyűrű kíséretében térden állva megkérte a kezem..igent mondtam.. ennek már 7 éve, és ugyanolyan SZERELMESEK vagyunk, mint a legelején! sőt.. :) pedig nekem ő volt az első...és ő lesz az utolsó is.. :)
2009. máj. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Mi értelme úgy egy kapcsolatnak, ha úgy gondolod, hogy "Jaj pár hónap/év múlva úgy is kidoblak, mert te vagy az első."? Tudod... Ezt nevezik szerelemnek.
2009. máj. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

2:21el teljesen egyetértek.

A másik vége a dolognak,hogy lehet én élek "rossz helyen",de én nem igazán találkozok ilyen lányokkal.

Inkább akik vándorolnak egyik ágyból a másikba!

És szerintem a régi tizenévesek még naivabbak voltak!!!

2009. máj. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Örülök, hogy valaki egyet ért:)

Bár a sok "csalódott vándorló" lepontozottXD

2009. máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én sosem hittem, és most sem hiszem. Úgy vagyok vele, mint te, a hajszálaim haptákba vágják magukat, ha ilyen hülyeséget hallok. A szüleik nem világosították fel őket arról, hogy nem örökké egy emberbe szerelmes az ember, pedig ezt 10 évesen már tudni kéne, a reménytelen álmok megkeserítik az életet.
2009. okt. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!