Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a tizenéves...

Bumbi02 kérdése:

Miért van az hogy a tizenéves lányok ELVBŐL nem kezdenek korukbeli fiúkkal?

Figyelt kérdés
Tehát hogy az az elvük hogy a korukbeliek náluk csak hülyébbek lehetnek, és alapból elküldik öket hogy bocsi, esélytelen vagy mer "fiatal" vagy hozzám (pedig ugyanannyi korban..) Jön a duma hogy előbb érnek. Hülyeség. Akinek még ilyen fenntartása van az még éretlen. 16 évesen csak 20 éves pasival kezdeni, mer a 16 évesek éretlenek? Vicc.
2011. febr. 20. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:

ilyenről én nem hallottam még.

15l

2011. febr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Erről még én sem hallottam.

14/L

2011. febr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem duma, a lányok tényleg előbb érnek. Ettől függetlenül nem mindenki küld el, de azok nagyrésze, aki már próbálta mindkét korosztályt, az igen. Vagy az, aki nem is próbálta aki körül van véve ennyi idős fiúkkal és úgy általában látja, hogy milyenek, az is el tudja dönteni, hogy ha ő barátot akar, az ne ilyen legyen, hanem komolyabb.


Én is ha visszagondolok, mikor annyi idős voltam, nem tudtam semmi kezdeni a velem egy idős fiúkkal, mindig 20 felettivel jártam. Sőt kapaszkodj meg, most 23 vagyok, és három éve elküldtem egy akkor 26 éves srácot, mert még ő is gyerekes volt...

2011. febr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Hát...rám ez nem vonatkozik. Most is 4 hónappal fiatalabb (14 éves) barátom van, én nem érzem úgy, hogy éretlen lenne. Sőt a korabeliekhez képest érett, a lányokkal figyelmes. 15/L
2011. febr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem meg igy is vannak eleg szep szammal, akiknek a baratjuk fiatalabb. Azert nem mindenki valaszt idosebbet. Attol fugg, hogy ki kiben talalja meg a parjat.
2011. febr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nekem nem azzal van bajom hogy valakinek idösebb pasija van. (jó vannak húzos esetek 13 évesen 26 éves pasi stb..), főleg mióta ismerek egy elég erős kivételt (16-31 volt az arány, 6 éve vannak jelenleg együtt és kislányuk született)

hanem azzal van bajom hogy sok lány nagyképüségből elutasitja a korabeli pasikat anélkül hogy megismerné öket, mer hogy az csak 16 éves.. az ilyenek általában éretlenek.


amúgy meg, nekem is 1 évvel idősebb a barátnőm és közel 2 éve vagyunk együtt...tehát nem kell a pasinak 5 évvel idösebbnek lenni..

2011. febr. 20. 18:09
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Én csak akkor küldök el valakit ilyen szöveggel ha tényleg éretlennek gondolom. Vagy mert nem jön be és kell valami lekoptatószöveg. De egyébként nem általánosítok.
2011. febr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
+ már láttam olyan 20éves srácot is aki éretlenebb volt pl egy 16 éves haveromnál is...nem általánositható.
2011. febr. 20. 18:16
 9/9 Zenon ***** válasza:
100%

Ez mindig is így volt.Ilyen az élet.A fiatal fiúk és lányok az idősebb,érettebb nőkhöz,férfiakhoz vonzódnak.

Amikor az ember elég idős lesz,akkor megfordul.

Így születnek a pedofilok. :D

2011. febr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!