Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért jó az ha a tizenéves...

Miért jó az ha a tizenéves vagányok berúgnak minden hétvégén?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

mert ettől lesznek "nagyok"...:/ így tudnak belecsatlakozni a társaságba(meg attól menők h húúú de k..vára bebsztak - kár h mostanság ez a legnagyobb szórakozásuk..:(

18/L

2011. aug. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Kiélik magukat hogy ne legyenek begyöpössödött f@szfejek.
2011. aug. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem ismernek más szórakozási lehetőséget, vagy nincs alkalmuk részt venni más szórakozási formákban. Sajnos nem csak a tizenévesekre jellemző.
2011. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert morális és pénzügyi válság van. Lehet nagy szavak ezek, de én ebből a két okból közelítem meg miért van ez így. Egyrészt mert a fiatalok érdeklődéséit a mai trendek annyira behatárolták hogy else tudnak képzelni olyan közös tevékenységet mint mondjuk focizni, inkább mindenki egyedül van és marhára unatkozik.Viszont bizonyos kapcsolatfenntartásra meg társas élethelyzetekre szükségük van így próbálnak olyan dolgot csinálni ami mások előtt nem számít "gáznak". Ilyen lehet az extrémsportolás,utazgatás,shoppingolás,mozizás és persze a bulizás. Mivel a bulizáshoz kell a legkevesebb pénz, relatív hosszú ideig tart és ez számít az egyik legmenőbbnek ezt választják legtöbbször. Azt sem szabad elfelejteni hogy itt mehet a legjobban a magamutogatás és a másik nemmel is szinte csak itt van lehetőség kapcsolatba kerülni a való életben.


Nekem ez a véleményem, 19 vagyok és a legtöbb amit leírtam rám is igaz, kivéve hogy nemvagyok magamutogató így nem ezért járok bulizni és féjszem sincs.

2011. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
jó? ahogy nősz fel, kitágul a világ, megismersz dolgokat, majd feszegeted a határaidat. van kölyök aki kevésbé, van aki jobban. amúgy részegnek lenni meg felemelő érzés tud lenni. na, talán azért jó nekik. elfelejteni az egyébként szar, semmittevő életet, a problémáikat. bocs, nem mondom hogy ez jó, de ez van.
2011. aug. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert alsóbbrendűek és nincs bennük tartás.
2011. aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!