Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tizenéves lányok miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tizenéves lányok miért nem akarnak tartós kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2008. júl. 30. 00:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Mert ők maguk sem tudják mit akarnak. Éretlenek.

Azonkívül az éppen esedékes divat is nagyon meghatározza a viselkedést...sajnos.

2008. júl. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Mert az a divat, hogy minél több pasival legyenek. Meg tényleg nem tudják eldönteni, hogy mit akarnak.
2008. júl. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem is az, hogy nem akarnak tartós kapcsolatot, hanem, hogy semmi nem elég. nincs elég tapasztalatuk egy kapcsolathoz, és ha valami probléma merül föl, akkor azthiszik, hogyha szakítanak, akkor meg lesz oldva minden, majd jön egy jobb. pedig sose lesz tökéletes kapcsolat, ezt előbb utóbb megtanulják...
2008. júl. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
embertol fugg en tizenevtol 20ig senki komolyat nem kaptam, pedig se csunya, se duci se semmi nem vagyok. Most kaptam, de most azert szakitott, mert tul komoly lesz...en mar nem ertem meg a ferfiakat se..tul koran se akarj tul komolyat...de ha kapsz valakit, akivel igazan erzed h mas, es boldog vagy vele..ne engedd el, mert nem biztos h megegyszer lesz eselyed erezni ugy..az eletnek sok erdekes utja van..
2008. júl. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
En is tizeneves vagyok en akarok tartos kapcsolatot csak nem jon ossze:S
2008. júl. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Tisztelet a kivételnek:):) Az igaz, hogy már lassan többségben vannak ezek a divatpicsák, de ha szerencséd van, találsz még normális csajokat is..
2008. júl. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

Hát akkor én "normális csajnak" nevezném magam ha lehet :)

Egyáltalán nem arra hajtok,hogy minél több barátom legyen,én ebben nem látom az élvezetet...16 éves vagyok,a mostani barátom nekem az első,és nem akarom jó ideig lecserélni,mert nagyon szeretem,és nekem tökéletes :) Szóval szerintem tényleg kevés az ilyen,dehát az emberek sok mindenben különböznek...mindenesetre tényleg az van,amit leírtatok előttem,és nincs ellene mit tenni :/

2008. júl. 30. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
Pontosan ez az egyik ok amit itt felvetettek már egyszer, ezek még éretlen fruskák, max testileg készek ahhoz hogy szexuális életük legyen, de valójában még érzelmi csődtömegek! És nyilván még hajtja őket a kíváncsiság, minél több faszt fel akarnak próbálni ahogy ez fordítva is igaz, mert tapasztalatot kell gyűjteniük. Persze ha nyíltabb téma lenne erre mifelénk a szexualitás mint pl a franciáknál, akkor menne ez a tapasztalatszerzés hosszútávon egy partnerrel is, legfeljebb megoldják azt hogy egy ismerős párral összejönnek pár órára és tapasztalatot cserélnek, de nálunk ez elképzelhetetlen mert még kiközösítenék léhaságért meg mert egyszerre több embernek adta magát oda és ilyen fiatalon, hát ez szörnyűűű! Bezzeg a lopkodás meg a gyűlöletszítás az megy ezerrel! Komolyan undorom van már ettől a helytől!
2008. júl. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
16 éves vagyok, 3 éve van komoly kapcsolatom és eszemágában sincs befejezni! Sőt...
2008. júl. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem biztos, hogy divatból csinálja, vagy éretlenség miatt. Hanem mert marhára korai. Mi a fenét csinálna akkor huszonévesen, netán harmincasan?
2008. júl. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!