Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen naivak a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen naivak a lányok?

Figyelt kérdés
Siránkoznak, hogy nem tudják elfelejteni a pasikat, közben a pasik élik az életüket, mitsem törödve a lány érzéseivel, ha valami nem megy nem kell eröltetni, azért szakit a pasi mert nem volt jó neki a kapcsolatban, ezt miért nem tudják elfogadni?Miért nem hagyják a p*csaba a pasikat és tegyék könnyen túl magyukat rajta? A pasik könnyen túlteszik magyukat a szakitáson, akkor ti lányok miért nem?
2010. márc. 20. 10:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Talán azért mert szerettük azt a pasit nem?

Ez nem ilyen könnyen megy,hogy hopp már el is felejtettem..

2010. márc. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
majd egyszer téged fog lapátra tenni a nagy szerelmed, akkor legyen ilyen nagy szád.
2010. márc. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

azért mert annak a lánynak valószínűleg ő volt a szerelme.

Hidd el, ha egy pasit hagyja el a szerelme, az se teszi túl magát soha rajta. Eleinte ő is "siránkozik". Majd idővel megérted.

2010. márc. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%
Én már megtanultam pasi fejjel gondolkodni ilyen téren,és énis túl lépek rajta hamar :)
2010. márc. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Tévedes ne essek, lány vagyok én is, volt 3 éves kapcsolatom is és a pasi szakitott és mégsem siránkoztam hanem elfogadtam h ha neki nem megy akkor nem kell eroltetni, nem láncoltam es nem is probáltam magamhoz láncolni a siránkozasommal hanem továbbléptem
2010. márc. 20. 11:11
 6/17 anonim ***** válasza:
73%

Nyugodtan kérdezhetted volna úgy is, hogy "az emberek", úgy nagy általánosságban.

Csak mert a fiúk ugyanezt eljátsszák, ha nem várt módon, véget ér a kapcsolatuk a lánnyal, de ők még mindig szeretik, csak a lány éppen rájuk sem bagózik.

Nem csak a lányok ilyenek.

2010. márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Azért nem minden férfi ilyen lelketlen, mint ahogy te gondolod. Nekik és van lelkük, aláírom, hogy sok tapló van, de nem kéne általánosítani.
2010. márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A rossz példából van több, jóval több. Sajna... :(

22/F

2010. márc. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Szesze ***** válasza:

Mert mindenki szeretné, hogy szeressék...


Te kedves kérdező, valószínű, hogy már kiszerettél a pasidból azért ment könnyen.


Nekem épp az a bajom, hogy a pasik nem szakítanak ha valami nem jó, hanem lelépnek. Na ezt nagyon utálom.


De én is megtanultam "pasi" fejjel gondolkozni, s hamar túl lépek. Csak az első volt nehéz, hogy megtanuljam.

2010. márc. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Érdekes lelkivilágod lehet.Ha valakibe 3 évig szerelmes vagyok,őszintén szerelmes és esetleg vele képzelem el a jövőm és nem csak elütöm az időm,meg kielégítem a vágyaim,és az a valaki elhagy,akkor az a fáj.Nem is kicsit.Nyilván e kell fogadni,ha az egyik fél már nem akarja folytatni,de csak úgy továbblépni,hogy ma szerda van,elhagytam,pénteken pedig már újabb pasi után nézek,háááát,ez nem így megy.A szakítás után jön a gyászreakció,valakit elveszítünk,aki hosszú ideig az életünk része volt,ha azt egyik percről a másikra képesek vagyunk kitörölni,mintha nem is létezett volna,akkor abban nem voltunk benne 100%-ig,nem volt olyan fontos.Idő kell mire az ember talál valakit,akiben újra bízik és képes kötődni hozzá,pláne egy évekig tartó kapcsolat után.
2010. márc. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!