Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miért van ez? Nem értem.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

L.Szilárd kérdése:

Lányok, miért van ez? Nem értem.

Figyelt kérdés
Ha egy srác szimpatikus nektek, ő kezdeményez, megszerzett, megkapott infók alapján hasonlóan is gondolkodtok, nagyjából meg is felel az elképzeléseiteknek, ezek után mégis, azt mondjátok, köszi de nem szeretnék tőled semmit. Ilyennel már nem egyszer futottam össze, személyes találkozásnál, internetes társkeresőkben, meg egyéb szituációkban is.
2011. nov. 7. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Feromonok? Tehát lehet, hogy nem tetszett nekik a saját szagod, vagy amit esetleg magadra fújsz (én pl szabályszerűen rosszul vagyok mindenféle AXE dezodortól... de ez csak én vagyok).

Most komolyan, van egy rakás ember, akikkel nagyon jóban vagyok, szívesen töltöm velük az időmet, jókat dumálunk, rengeteg a közös téma, mégsem jönnék össze velük soha.

2011. nov. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
megtudták hogy Búúza vagy!
2011. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első hozzá szóló: oké, rendbe van, de hogy 10-ből 9,5 lánnyal így járjak, ez már kicsit "fájdalmas", és zavaró.

Mondjuk dezodort, nem használok. Izzadásgátlót is csak illat menteset használok. Valamint nem szeretem, azt, ha egy túl sok dezodort, sminket vagy parfümöt használ.

2011. nov. 7. 21:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen nem tetszel nekik külsőre,nem alakul ki a kémia.Főleg,ha az első találkozás után derül ki.(mert ha előtte órákig beszéltek neten,vagy emaileztek egy csomót,akkor abba ugye sok minden mást is bele lehet képzelni).

Egy csomó pasiról gondolom én is,hogy normális,helyes kedves,jó társ lenne-De nem nekem!


Ha nálad próbálkozna 8-10 lány,és te visszautasítanád őket egy bizonyos dolog miatt,szerintem te is inkább valami enyhébb mentséget hoznál fel nekik...

2011. nov. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 KaTriinn ***** válasza:
Ezt én mondom, mint egy normális lány. Beszéltem már pár olyan lánnyal , aki tart az ilyen dolgoktól. Tart attól, hogy megismer egy rendes, őszinte, kedves fiút. Tudod a mai fiatalok már nem igazán arra mennek, hogy kedves, aranyos, őszinte fiút találjanak. Sok lány ezt mondja, igen persze, mert mindenki ezt akarja hallani. De amúgy nem igy van. Nagyon sok lány csak a hülyeség, csak a sex miatt van mással együtt, érzelem pedig nuku. Az a pár lány pedig, aki tényleg ilyet akarna az pedig tart attól, hogy valóban rendes , őszinte pasit fog találni. ...
2011. nov. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!