Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek az olyan fiúkról, akik "megnéznek" (remélem értjük, hogy értem) titeket az utcán?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 19:49
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
de azért nem bunkók pl.: nem kiabálnak utánatok, hanem csak mondjuk rátok mosolyognak, oszt' mennek tovább
2010. jan. 25. 19:51
 2/17 anonim ***** válasza:
Aki feltűnően bámul az szánalmas,aki még emellé fűz vmi kommentárt is az meg még annál is szánalmasabb.
2010. jan. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha csak mosolyog az szerintem édes...
2010. jan. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát elég gáz ha ilyenekre gondoltok. Én azokra a csajokra szoktam bámulni akik bejönnek. És miért szánalmas?? Nagyon menő lehecc vagy csak egy dagadt ge*i vagy
2010. jan. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát már bocsánat kedves utolsó(nem nekem szól az üzeneted én egy másik hozzászóló vagyok és nem "tehén")de engem is baromira tud idegesíteni,amikor úgy bámul,h kiesik a szeme,főleg amikor 16-17éves kisfiúk teszik,főleg ha megütögeti a haverja vállát h "fuhh nézd"arckifejezéssel,néha olyan érzés,mintha így akarnák felhívni magukra a lány figyelmét aztán várják h a lány kezdeményezzen.Engem igen is zavar,mert bunkóság és mert párom van.Az aki csak rám mosolyog és megy tovább nem probléma,abban semmi nincs.
2010. jan. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
megbámulnak dudálnak,üvöltenek,azon csak mosolygok vagy tudomást se veszek,de amelyik odajön és megfog annak adok egy pofont.ha kulturáltan próbálkozik..pl tudakozódást imitál,annak válaszolok,és finoman tudatom hogy kocc.nézni szabad azt ami szép a szemnek:)17/L
2010. jan. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Bameg miért olyan gáz ha egy srác leszólít egy csajt az utcán? 1x azért nyígtok mert nem mernek a fiúk kezdeményezni 1x meg azért mert mernek? Pfff
2010. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ugyan miért lenne gáz?ha udvarias cuki és zavarban van az tökjó..de akinek párja van az finoman lekoppintja...:)
2010. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
19:54: nem vagyok se dagadt, se HMCS, te viszont egy utolsó büdös szájú, szarevő cigány vagy
2010. jan. 25. 20:31
 10/17 anonim ***** válasza:
nem az volt a kérdés,h gáz-e ha normálisan leszólít,hanem az a gáz ha úgy bámul h már én nem tudok hova nézni.Szerintem senki nem szereti ha 2megállón keresztül 4szempár méregeti szinte már úgy,h átlát a ruhámon.Először talán el kellene olvasni a kérdést meg a választ normálisan,felfogni,aztán kritizálni a a csajokat,h "nyígnak"-am grat.h már megint kezdődik a ffi önsajnálat...
2010. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!