Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezhet hogy tényleg megnéznek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hogy tényleg megnéznek?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egyik csaj csoporttársammal, szinte nagyon sokat vagyunk együtt mint barátok, suliba sokat beszélgetünk nevetünk. Nekem nincs sok önbizalmam, és beszélgettünk arról hogy de jó lenne már valaki nekem. De hogy én nem merek odamenni senkihez. Egyrészről az önbizalom, másrészről meg mackós vagyok 187 centi olyan 110 kiló De viszonylag arányosan oszlik el.

Na mindegy nem is ez a lényeg, hanem hogy ő mondta hogy látja hogy engem csajok néznek, mondom hogy ez nekem még sose tűnt fel, max az hogy rám néznek de csak olyan semlegesen, vagy a másik csoporttársamat bámulják aki szerintem egy jóképű pasi. De a csaj szerint engem, én ezt még sose vettem észre. Létezik hogy megnéznek a csajok? Főleg olyan csajok járnak a suliba ahogy elnéztem akiknek az ilyen macsó izmos sportos pasi jön be, akik követik a divatot. Még én inkább szeretek egyszerűen de azért tűrhetően öltözni.

21/F


2011. szept. 24. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igaza van a csoportársadnak, sok lánynak a mackós típus jön be (nekem is), meg a legtöbben a magas pasikat szeretik. Úgyhogy biztos vagyok benne, hogy téged is megnéznek :D
2011. szept. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt is mondta még hogy biztos az a szimpatikus hogy el tudok beszélgetni egy lánnyal, és ezért néznek meg. Ebben is lehet valami?
2011. szept. 24. 11:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, abban is lehet valami, de általában a lányok többsége először a külső alapján ítél.

Előző vagyok. 20/L

2011. szept. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pedig nálam vannak sokkal jobb pasik is külsőre. Na mindegy én nekem ezt még fel kell dolgozni, de lehet hogy csak ő látja rosszul és nem is néz senki.
2011. szept. 24. 11:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg annak a lánynak akivel beszélgetsz nagyon is bejössz, ezért mondja ezeket.
2011. szept. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az lehetetlen mert van pasija, és én nekem is más féle lányok tetszenek.
2011. szept. 24. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!