Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kell csinálni, ha megnézne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell csinálni, ha megnéznek a buszon?

Figyelt kérdés

Már többször előfordult velem, hogy ültem a buszon és egy fiú folyamatosan rám néz. Vagyis időközönként mindig visszanéz rám. Ilyenkor mit kell tenni?

Csináljak úgy, mintha nem is venném észre vagy nézzek vissza rá??

Nem tartom magam egy ronda lánynak, szóval nem azért nézhetnek meg, mert éppen fordítva vettem fel a felsőm.

De ilyen téren nagyon kezdő vagyok :S

CSAK normális válaszokat írjatok légyszi!

Köszi előre is! :)


2011. jún. 12. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha tetszik a srác és akarsz tőle vmit:


- nézz te is a szemébe

- mosolyogj rá



Tehát fejezd ki, hogy a tetszés kölcsönös. Ekkor jobb esetben oda fog menni hozzád, beszélgettek...stb

2011. jún. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem jön be az illető ne vedd figyelembe ha bejönn nézz mélyen a szemébe és hátha tesz vmit ha nagyon bejön nézz mélyen a szemébe és tegyél te vmit :D
2011. jún. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
57%
Hát szerintem minden attól függ, hogy bejön-e neked a srác... Nem tudom hány éves vagy, de nyílván ha egy idősebb pasi néz meg, azt nem díjazod, úgyhogy inkább ne is viszonozd a pillantását, kerüld a tekintetét. De ha valaki olyan néz meg, aki neked is tetszik, szemezz vele :) Nézz vissza, mosolyogj!
2011. jún. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok :) Köszönöm szépen a válaszokat! Már többször előfordult, de sosem tudtam mit kezdeni a dologgal :)) Arra vártam, ha tényleg tetszem neki, akkor odajön hozzám, de úgy ugye nem lenne miről beszélni vagy nem is tudom :)
2011. jún. 12. 11:57
 5/8 A kérdező kommentje:

És ha mégsem azért néz? Akkor miért nézne rám többször? Például most 1,5 órát utaztam és a srác 5-6 szor minimum rámnézett...

És, hogy tudom meg, hogy nekem tetszik-e, ha nem nézek rá? De ha ránézek, hogy tetszik-e akkor egyből azt hiszi, hogy nekem is bejön??

Ááá bocsi, hogy hangoan gondolkodok :/

2011. jún. 12. 12:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha megneznek a buszon az jo dolog, ha tetszik az illeto viszonozhatod. De nagyon ne eljetek bele magatotokat lanyok, a tobbsegunk nem ismerkedik utcan. A szep lanyokat mindig megnezzuk de ez meg nem jelenti azt hogy az adott helyzetben tobbet is akarnank. Sajnalom, de ez van. Nezni attol meg lehet :)
2011. jún. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vetkőzni
2011. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor nézek meg valakit, ha tetszik. Sokszor látom, hogy esik neki a siker, ezért eljátszom ezzel. De közlekedés közben többnyire nincs időm ismerkedni, sietek valahová.

Ha tetszik, nézz vissza rá és mutasd meg az ujjaidat. (a gyűrű miatt)

2011. jún. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!