Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek az olyan fiúkról, akik "megnéznek" (remélem értjük, hogy értem) titeket az utcán?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 19:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
lehet azért néznek mert teccel nekik???? miért, mit kéne, leköpjenek, vagy mi? bameg te töksötét vagy... am ez nem ffi önsajnálat hanem női idiotizmus
2010. jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
jajj,nem mondod h teccem nekik?fuhh...tényleg?Ha lenne annyi agycsökevényed,felfognád h miről dumálok.Talán arról,h vhogy kellemetlenül érzem magam,amikor már bunkó módjára bámulnak,h rám tapad a szemgolyójuk.Amúgy ha nem tűnt vna fel neked írtam,hha normálisan rámnéz v. oda-odanéz azzal semmi gond.Idióta...de valószínűleg te is ezeknek a csoportját gyarapítod.
2010. jan. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
am meg tudod kit nevezz töksötétnek te barom...
2010. jan. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Csak azt nézik meg és bámulják, ha ki van mindene és úgy néz ki mint egy prosti!
2010. jan. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
hmm...hát akkor én kivétel vagyok,bocs.
2010. jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
20:49 ez hülyeség ne magadból indulj kiXD
2010. jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Nem tudom milyen jogon ítélkezik felettem az egyik válaszoló,ugyanis nem ismer.De elárulom: se menő nem vagyok, se dagadt g*ci, csak egyszerűen nem vagyok kíváncsi vad idegenek udvarlására. Igen is b.unkó dolgonak tartom ha valaki kocsányon lógó szemekkel bámul egy lányt.Ez a kis p*csáknak még jól esik,h jaj,de cuki,tetszem valakinek...de sztem egy normális lány nem kedveli,ha bámulják,mint vmi prédát. Főleg ha az ember nem nyitott az ismerkedésre...és én nem vagyok,mert van párom. Nem vagyok a híve az utcán,buszon stb helyeken való spontán ismerkedésnek...lehet,h h.ülyének nézel,de sztem azok a b.armok,akik leállnak mindenféle idegennel az utcán,csak azért,mert az megbámulta őket. Lehet ismerkedni fiúk,de sztem nem ez a módja...


18/L

2010. jan. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!