Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen naivak a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen naivak a lányok?

Figyelt kérdés
Siránkoznak, hogy nem tudják elfelejteni a pasikat, közben a pasik élik az életüket, mitsem törödve a lány érzéseivel, ha valami nem megy nem kell eröltetni, azért szakit a pasi mert nem volt jó neki a kapcsolatban, ezt miért nem tudják elfogadni?Miért nem hagyják a p*csaba a pasikat és tegyék könnyen túl magyukat rajta? A pasik könnyen túlteszik magyukat a szakitáson, akkor ti lányok miért nem?
2010. márc. 20. 10:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
4 éves kapcsolatom van. Ha szakítana velem a barátom, tuti depressziós lennék, mert 4 év, az 4 év. Sok mindent együtt csinálunk, és benne van a napi rutinban, hogy együtt vagyunk, zuhanyzunk, főzünk, filmezünk, sétálunk, stb, és hirtelen nem lenne velem.... Uhh... Talán nem voltál szerelmes, azért volt neked könnyű, de ha szeretsz valakit, nem lehet pikk-pakk elfogadni. Beletörődök, de a fájdalom megmarad egy jó darabig.
2010. márc. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Velem is szakítottak, közben én szerettem a srácot. Megértettem, éltem az életem, nem siránkoztam, de igenis fájt azért nagyon csak nem hagytam el magam! Viszont ismerek több fiút akik egyszerűen nem fogják fel hogy egy lánynak nem kellenek (és még csak nem is járnak) és állandóan zaklatják! Úgyhogy szerintem ne általánosíts.

18L

2010. márc. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
talán azért mert egy jó darabig fontos voltál neki.ha meg a férfi szakít a nővel,akkor a nő valószínűleg még érzett valamit a férfi iránt.nem könnyű elfelejteni, olyan valakit,aki adott neked egy s mást.
2010. márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Igen tényleg naivak a lányok. Hát én lesz*rtam mindig is ha egy pasi szakítani akart, mert tudtam már előtte jóval, mert sunyiztak....ezt lehet érezni. így mindig én dobtam ki őket.


Nem hiszem el, hogy a lányok nem veszik észre a figyelmeztető jeleket. Mert azok mindig vannak!!!!

2010. márc. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

13:11-es

Igazad van,vannak jelek.De attól,hogy te szakítasz elöbb,nehogy téged dobjanak,attól az még fáj,hisz nem önszántadból szakítasz,nem te akarod a végét,hanem ő,csak megelőzöd,hogy ő mondja ki.A hiánya pedig akkor is fáj,ha épp dühös vagy rá.Ilyenkor eszébe jut az embernek a kapcsolat eleje és szőrnyű,hogy juthatott idáig a dolog.Nem csak a szakítás ténye fáj,hanem a kudarc és a hiány is.

2010. márc. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
13:40-es teljesen igazad van!!
2010. márc. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
50%
Én elhiszem,hogy vannak jó emberek.. áÁ
2011. febr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!