Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan naivak a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan naivak a lányok, nők a nös szeretöjükkel szemben?

Figyelt kérdés
Elhisznek mindent!Még képesek azt is elhinni hogy hónapok,évek óta nincs köztük semmi de azért együtt élnek,egy ágyban fekszenek le,együtt csinálnak mindent és mégsincs köztük semmi!Jó!Biztos van olyan akiknél tényleg ez van!De szerintem 90%-ban nem igaz ez!Miért hiszik el hogy majd pont értük eldob mindent a pasi mikor az elötte lévö X nö miatt se hagyta el a családját a pasi?
2009. aug. 4. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért az XY mosópor a legjobb?

(Ez egy állítás, kérdésbe "csomagolva". Ki mondta, hogy az a legjobb? Ki állítja, hogy naivak a lányok, nők... A kérdező.)


Tehát a válaszom így értendő: NEM naivak. Szeretnék azt hinni, hogy most majd működni fog az életük. Ez nem naivitás, hanem előzetes önigazolás. Mind szeretjük azt hinni,hogy jól tettük, amit tettünk. Ha párt választunk, hosszú időre összekötjük magunkat vele, az akkora döntés, hogy sokszorosan meg kell indokolni. Ilyen esetekben ez törvényszerű. Pszichológia.

2009. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elöre leszegezném nem én vagyok a naiv szeretö!:)

Egy barátnömröl lenne szó!3hónapja van együtt egy nös férfival!A Férfi a családdal megy nyaralni,a férfi a szabadnapját a feleséggel tölti,egyértelmüen látszik hogy mindent megtesz a családért!A barátnömmel csak munka után ha délutános akkor találkozik 2 max 3 órát!Máskor nem!Ez mellett a férfi felesége a közvetlen munkatársam legjobb barátnöje!Napi 8 órát együtt vagyunk és hát ez által sokat megtudtam a házasságukról!Pl:hogy rendszeresen lefekszenek,minden este összebújva alszanak el,közös álmokat szövögetnek amit a férfi próbál megvalósitani!

A pasi ez mellett a szeretöjének vagyis a barátnömnek azt mondja hogy mennyire szereti a barátnömet és hogy majd idövel elvállik és összeköltöznek!

Amiket megtudtam a házaspárról el se tudtam mondani a barátnömnek mert már alig áll velem szóba mert Ö csak a pasinak hisz!De megjegyezném a feleség nem tudja hogy én ki vagyok ezáltal azis tutira kilöve hogy csak azért mondott ilyeneket mert hazudna!

2009. aug. 4. 12:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A nők igenis naivak.Szeretik azt hinni hogy majd miattuk megváltozik egy pasi.És ilyenkor sajnos nem hallgatnak senkire,még a legközelebbi hozzátartozójukra sem.De ha egy ilyen nőnek aki ilyen helyzetben van elmondasz egy ugyanilyen történetet azt fogja mondani hogy milyen buta az a nő aki hisz egy ilyen férfinak.Mi nők sajnos ilyenek vagyunk.Naivak. És ne izgulj ha végre elszáll a köd a szeme elől ő fog hozzád menni hogy ne haragudj rá. És akkor majd hallgathatod a sírását a férfi után. De akkor is tarts ki mellette.
2009. aug. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

valóban, a nők nem naivak. csak kikötnek és kitartanak olyan férfiak mellett akik megverik őket, hogy ne pont a kérdésben lévő példával éljek. ahány rendes srácot ismerek, egyiknek sincs komoly kapcsolata, de ahány idióta férfi-soviniszta bunkó állatot, az mind válogathat. véleményem szerint ez a sima naivságon is túlmutat, de had ne mondjam meg, hogy mi.

Pontozzatokle!

2009. aug. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A hapsik is poligámok, mi a francért kell ennek is félrekefélni, ha olyan jó a feleségével.Undorító az egész.A hazugságok meg pláne.

Tegnap volt a Tv-ben az Anett, aki egy sportolóval kavart, a pacáknak meg 2 éves viszonya van valakivel, de ez is csak az újságból derült ki.Addig , amíg a nők nem hajtják ezeket az állatokat a francba hazudozhatnak és az egojukat hízlalhatják.Ilyeneket nem sajnálnék, ha lelepleződnének, derüljön ki milyen a valós arcuk.

2009. aug. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!